Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme udvarolni egy...

Van értelme udvarolni egy lánynak,ha ő okosabb és ügyesebb nálam minden téren?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik,de ő sokkal talpraesettebb, ügyesebb és okosabb nálam.Fiatalabb is nálam,mégis nekem kéne tanulnom tőle és nem fordítva.Nem látom értelmét foglalkozni vele, hozzám egy velem egy szinten való lány való,aki olyan kis csöndes,meg buta mint én.

2020. szept. 23. 16:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt nálam jelentősen butább ember a párom, nem volt jó, nem tartott sokáig. Kedves volt, de beszélgetni se tudtam vele...
2020. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
65%
Jól látod. Ne pazarold rá az időd.
2020. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
73%

Ez így elég kevés információ.

Hány évesek vagytok?

2020. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
61%
Inkább a csaj ne pazarolja rá az idejét azt akartad írni, nem!? 🤣
2020. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Hozzá inkább egy olyan fiú való,aki művelt,sportol,szereti a műszaki dolgokat,meg tud javítani bàrmit.A làny is olyan,hogyha valami elromlik nem kell szerelőt hívnia,megcsinàlja ő maga.Emellett tanul és sportol is.Én nem tanulok,nem sportolok,nem olvasok és nem értek a műszaki dolgokhoz sem.
2020. szept. 23. 16:38
 6/36 anonim ***** válasza:
83%
Hány évesek vagytok? Gyerekek vagy már dolgoztok is?
2020. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Màr dolgozunk,a làny mellette tanul és jobban is keres nàlam.Nem véletlenül,hiszen jobb munkaerő is mint én.De nem egy helyen dolgozunk.Rá bonyolultabb munkát is rá mernek bízni,rám csak olyat amit még egy gyerek is meg tudna csinálni.
2020. szept. 23. 16:44
 8/36 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egyikőtök sem érezné jól magát egy ilyen kapcsolatban. Te kevésnek éreznéd magad mellette, ezt felesleges is szépíteni, hiszen igenis fontos, hogy a párunkkal valamennyire "egy szinten" legyünk.
2020. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
47%
Ha teljesen más körben mozogtok hogy ismerted meg egyáltalán!?
2020. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel a negativitással hagyd békén szerencsétlent, konkrétan ezt olvasva csökkent az életkedvem.
2020. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!