Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet az,hogy fiatal...

Hogy lehet az,hogy fiatal koromba nem voltam félénk és idősebb koromra lettem az?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy nem fölfelé,hanem lefelé haladok.Mikor fiatal voltam,oda mertem menni egy lányhoz,le mertem szólítani, tudtam vele beszélgetni.Ez fokozatosan megszűnt.Először csak nem minden lányhoz mertem odamenni,most meg már egyikhez sem.És már beszélgetni sem lehet velem úgy mint rég.Régen mindenről lehetett velem beszélgetni,ma már semmiről.Régen mindenhez hozzá tudtam szólni,ma már inkább semmihez.Végülis fejlesztem magam,fejlődök,csak visszafelé.Miért nem tudtam olyan maradni,amilyen voltam?Miért kellett leromlania az állapotomnak?

2020. szept. 28. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális szerintem. Régen én is odamentem mindenkihez beszélgetni, de aztán idővel fokozatosan megtanultam, hogy milyen idióta emberek léteznek, így most már óvatosabb vagyok és jobban meggondolom, kivel állok szóba.
2020. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jóóóóó!!
2020. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!