Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy legyen fullos, bomba...

Hogy legyen fullos, bomba plázacica csajom ha gazdag vagyok?

Figyelt kérdés
Szogezzuk is le egybol, hogy ronda vagyok, alacsony, szemuveges, beszedhibas, es meg minden amit el tudtok kepzelni :D viszont van egy csaladi vallalkozasunk, ami nagyon jol megy es kb talicskaval hordom haza a penzt, ami az ilyen csajoknal altalaban mar eleg. A gond, hogy elso ranezesre ezt nem mondjak meg rolam, igy meg eleg nehez egyaltalan barmifele beszelgetest kezdemenyezni mert egybol elhajtanak. Megse mehetek ugy oda, hogy "szia, XY vagyok es gazdag"...hogy menne nekem ez? Tudom, hogy ossze fog jonni csak a megfelelo taktika kell.
2020. okt. 2. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Akkor találd meg és ne itt koldulj te szánalom .
2020. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Meghirdeted magad mint SugarDaddy. Lesz jelentkező.
2020. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

puncs.hu

Vagy egyszerűen költs magadra, hogy látszódjon teli vagy pénzzel.


Amúgy nem, vagy csak szokásos "minden bombanő csak a pénzre megy" troll

2020. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elso: nem en tehetek rola, hogy munkanelkuli vagy.
2020. okt. 2. 13:46
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Elsőként járj logopédushoz, aztán egy kozmetikushoz. Kérj időpontot egy jó magántanárnál, egy stylistnál és egy profi személyi edzőnél. A talicska pénzedből ez simán kitelik...

Végül keress fel egy igazán jó szemorvost, aki megműti a szemedet, hogy ne csak a full extrás plázacicákat lásd...

Bár... Ha ez a mérce csúcsa, akkor tényleg ne ilyesmire költsd a pénzed...

2020. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
A baj az hogy tököt nem tudsz pénzbõl venni, növeszteni kellett volna.
2020. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Na, és milyen vállalkozásotok van?? :D Erre kíváncsi vagyok.
2020. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Akarod mondani milyen vállalkozása van szüleinek?
2020. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

#8

Igaz, jogos :D

2020. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:46


Mint ahogy szemmel láthatóan arról se te tehetsz, hogy van egy jól menő családi vállalkozásotok:) Úgyhogy szerintem nem kell ilyen lekezelően nyilatkozni (azzal együtt sem hogy nyilván bunkó volt az első válasz), ha rossz helyre születsz saját kútfőből te hova jutottál volna? A talicska valszeg akkor is meglenne, csak nem pénzzel lenne tele:)


A választ egyébként leírták, költs magadra és akkor az olyan lányok úgyis egy pillanat alatt fejben kiszámolják hogy mennyibe kerül az óra+cipő+kabát ami rajtad van, és nyert ügyed van. Plusz ugye milyen autóval jöttél, és milyen kéróba mész haza. El kell járni helyekre, éttermekbe, szórakozóhelyekre (majd ha lehet újra), akár utcán, ha bármilyen lány aki tetszik rádmosolyog már mondani neki hogy gyönyörű a mosolya és nincs-e kedve meginni valamit. Társkereső oldalakon autóval menőzős, nyaralós, bulizós, rajoskodós képeket kell kitenni, plusz odaírod hogy a kedvenc hobbid az utazás csak sajnos ritkán van kivel menni. Számtalan példát látunk arra hogy ha ezek a helyén vannak (pénz, autó, ház) akkor kinézhetsz bárhogy, mindig lesz egy aktuális csaj aki élvezi és leszarja hogy amúgy görény vagy mert a szépség múlandó, a szerelem meg az ajándék Louis Vuitton táska viszont örökké tart:)

2020. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!