Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A halál már megváltás lenne...

A halál már megváltás lenne és nem látod a kiutat?25L

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok,vannak e olyan helyzetben mint én hasonló lányok ,hogy mindegy már..25L(betegségek,anyagi gondok,stb)

2020. okt. 3. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Legtöbbször igen, úgy érzem, hogy megvàltàs lenne, de talàn még félek is tőle.. Ma egy viszonylag jobb napom volt, hosszú hetek óta. Még d.u.1 előtt kikàszàlódtam az àgyból-

(àltakàban 2-3 előtt nem szokott sikerülni), sütött a nap, ami utàn szószerint egész héten epekedtem.

29 /L

2020. okt. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Számít a korcsoport? Hány évesekről lenne szó?


Nem lehetséges az, hogy egyszerűen csak ÉLETCÉL/ÉLETHIVATÁS HIÁNYOD VAN - ez, az ami TÁTONGÓ, BETÖLTETLEN ŰRKÉNT FÁJ A LELKEDNEK?!


Édesapáddal való viszonyod milyen volt - egészen csecsemő/kisgyermek korodtól kezdve? Egészséges kötődés Édesanyához a korai életévekben megvolt?


(Én is jártam hasonló cipőben hosszú évekig és idővel egyre inkább kilábaltam belőle.) A 30-as éveimben kezdtem kicsit jobban magamra találni - a kibontakozás jelenlegi fázisában vagyok jó néhány éve. (Kb. 2010-2011.-től kezdve.)


Ui: nekem egyházi közösségekben való részvétel segített fokozatosan ÉS EGYRE JOBBAN! (bibliaórákra járás, kötetlen ismerkedési lehetőségek közalkalmazottakkal, mélyebb beszélgetések stb.) Felfogható egyfajta szocioterápiás önsegítő folyamatként is/önismereti tréningként is...


Üdv: 46/N (és tényleg nagyon-nagyon kevés hiányzott hozzá, hogy ÉLETEM PÁRJÁT is megtaláljam...)

2020. okt. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
10 gondolom meg szuz is :D
2020. okt. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%

Keress egy közösségi hobbit. :)

Én énekeslányt keresek a zenekaromba. Tudsz énekelni? :)

2020. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Vitango?Nekem segített.Ha tényleg csak depis vagy akkor lehet elég lesz. Ha nem akkor szakorvos.
2020. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, én 27 évesen érzem így. Sajnos a legtöbb ember nem képes felfogni ezt az állapotot.
2020. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

12-es válaszoló vagyok.


ÉLETCÉL/ÉLETHIVATÁS HIÁNYOD LEHET - ha megtalálod a neked való közösséget, megszűnik az értelmetlen önsajnáltatás.


Nyiss magadnak Ablakot a Világra! Vitaminhiányod szintén lehet...


14-es válaszoló AJÁNLATÁT KÉTKEDÉS NÉLKÜL FOGADD EL! (Fel fogsz vidulni az énekléstől önkéntelenül is!) Segíthet tartósan elterelni a rossz gondolataidat jó irányba. :)


Ui: a későbbiekben visszajelzést kérünk, hogy LEGALÁBB EGYSZER SZEMÉLYESEN TALÁLKOZTATOK-E...?! Az ötlet jó, a szándék nemes. Ha a stílus nem tetszik választhatsz másikat majd.

2020. okt. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

14-és válaszoló vagyok. Mindamellett, hogy a javaslatomat 100%-osan komolyan gondoltam előfordulhat, hogy pl. 150+ km-re laksz, vagy teljesen más műfaj érdekel. Mindenesetre zenekarok mindenütt vannak és a legtöbb arról szól, hogy a banda tagjai saját magukat és egymást szórakoztatják a próbákon. Nem muszáj ebbe többet belelátni...

Természetesen más közösségi hobbi is tökéletes lehet: amatőr sportklubok vagy kertészegylet stb.

2020. okt. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!