Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül érzem magam,...

Nagyon egyedül érzem magam, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Kezdjük a legelején, a családi hatterem nulla nagyjából felszínes kapcsolat van velük. Látom mások milyen jóba vannak a pl. A testverukkel, engem le se szr..


A barátaim kiköltöztek külföldre vagy az ország másik felébe.


Párkapcsolatom nincs, ismeretségek nélkül meg nem is nagyon van lehetőségem belefutni valakibe.


Munkahelyemen korlátozottak a lehetőségeim, többségük nem az én korosztályom és elvannak egymással . Az is lehet, hogy bennem van valami hiba de fogalmam sincs mit változtassak, hogy barátokat is szerezzek.


Az internet nem igazán működik, ha valaki nyitott is egy idő után közös pontok hiányában elhal a beszélgetés ami érthető is. Ugyanez igaz a társkereső részre is, nekem ez nem válik be. Kb. 1 millió emberből egy normális és mire ezt megtalálom a maradék életkedvem is elmegy.


Interneten csak működésképtelen dolgokat lehet olvasni . Pl. Menj önkénteskedni, konyv klubba egyáltalán léteznek ilyenek?


Azt gondolom, hogy akkor tud kialakulni egy viszonylag mélyebb kapcsolat az emberek között ha van ami összeköti őket. Pl egy munkahelyre járnak , egy suliba és innentől nem tudom hogyan tovább.


Szeretnék változtatni egyrészt magamon, mert már kb. látványosan rosszul vagyok ha beszélgetnem kell, folyton félek hogy beégetem magam, hülyeséget mondok. Elüldözöm a hulyesegeimmel azt is aki hozzám szól pl.

Másrészt meg szeretnék tartozni valahova , de hát hova ? 😢

Kb. naponként kapok bőgő rohamot, mert nem találok megoldást erre és nem bírom tovább az egyedüllétet. Szeretnék menni programokra stb.

Kérlek akinek van épkézláb ötlete az ne tartsa magában!

29/N


máj. 23. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Interneten csak működésképtelen dolgokat lehet olvasni . Pl. Menj önkénteskedni, konyv klubba egyáltalán léteznek ilyenek?


Jo fej vagy, ki se probaltad, de mukodeskeptelennek minosited. Igen, vannak ilyenek meg sok mas is. Persze attol is fugg, h hol elsz. De ha kiderul h Bp vagy nagyvaros, akkor valszeg valoban te vagy a sajat problemad. Ezer programlehetoseg van ezeken a helyeken, keress valamit amit szivesen csinalsz,ahol vannak emberek is, mindegy milyen klub, edzes barmi - es menj el egyedul. Ott vannak hasonlo erdeklodesu emberek, ismerkedj, legy nyitott.

máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Kommunikálj emberekkel, akár csak úgy, aztán lehet lesz belőle valami, vagy nem... Például ha gondolod barátkozhatunk, jó vagyok lélektartásban, amire úgy érzem most szükséged lenne.
máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Katona Dius ***** válasza:
82%

Kérdés: mit szeretsz csinálni? Mik a hobbijaid? Van-e olyan, amit lehet többen is csinálni? Hátha vannak a környékeden ilyen foglalkozások.

Menj el programokra egyedül. Nincs kikötve, hogy csak párban lehet menni. Ott is ismerkedhetsz.

máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bp. Ha elmegyek pl. Egy edzésre, ott mindenki magával foglalkozik kb. Van valami konkrét ötleted? Kipróbálok én bármit.
máj. 23. 16:40
 5/10 Katona Dius ***** válasza:
85%
Edzések is vannak csoportosak. Jóga, karate. Én pl karatéra járok pár éve, teli vagyunk pasikkal, nőtársam nincs is. Ott aztán lehet válogatni :D
máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Szia

Eljössz velem a Smahy burgerezőbe?

máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne probalj ki barmit, csak ami teged erdekel. De ha azt se tudod a hatalmas bp-i kinalatbol se eldonteni,akkor fekudj ra az onismeretre eloszor, mert hiaba ismerkedsz meg valakivel, lesznek bajok.
máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Menj programokra, esetleg szórakozóhelyekre, koncertekre, klubokba. Ilyen helyeken lehet ismerkedni. Esetleg Facebook-csoportokban, bár a netes ismerkedést annyira nem ajánlom. Esetleg valami hobbi révén is találhatsz barátokat, tánc, sport, rajzszakkör, ilyenek... Sose add fel, a barátkozás olyan, mint a biciklizés.. Lehet, hogy párszor eltaknyolsz, de idővel egyre jobban fog menni. Sok sikert! 😊😊
máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne félj beszélgetni. Mindenki ember mindenkinek lehetnek rossz beszólásai, vagy láthatja máshogy a dolgokat mint a beszélgetőpartnere. Ilyentől ne félj hogy elűzöl vakakit is, ha érdeklődő vagy és jó kedélyű azt általában díjazzák...Biztos hogy magabiztosabbnak kellene lenned!🙂
máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Olyan helyekre menj, ahol ha nem is sikerül megismerned senkit, akkor is pluszos legyen a program.


Vagyis, menj el egyedül moziba. Legrosszabb esetben bekukoricáztál és megnéztél egy filmet. Legjobb esetben leszólít valaki és lehet melléd ül - ha lehet -, vagy elérhetőséget kér.


Menj el kutyát sétáltatni menhelyre, gyepire, tök jó program. Legrosszabb esetben kutyáztál és sétáltál egyet a levegőn. Legjobb esetben itt is elbeszélgetsz valakivel, nálam azonnal imponálna az állatszeretet.


Egy nyamvadt fizikai/kémiai kísérleti bemutató is érdekes tud lenni.


Kb. tök mindegy, hova mész, csak te is élvezd (kényszerből sehova), a lényeg, hogy a szobádban senki nem fog rád találni. Hidd el, aki szintén magányos, az oda fog lépni hozzád, látva, hogy egyedül vagy. Állítom, ha 2 naponta elmész valahova, 2, max. 4 hét múlva lesz valami. Ha rásegítesz bemutatkozással és cukiskodással, napok kérdése. Onnantól, hogy kilépsz az utcára, csak idő kérdése. Én kaptam már egy boltban is tel. számot, megtetszett egy dolgozó csaj, elkértem, megkaptam.

Egyébként, hasonló az életvitelem nekem is, ha nem lennél 130 km-re (és elhinnéd, hogy nem vagyok skalpvadász), én is elhívnálak, mert miért ne tenném. Nem kell tudnod ismerkedni. Csak gyere ki a fényre.


F/32

máj. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!