Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nincs senkim...

Mit tegyek, ha nincs senkim és nem kellek senkinek se?

Figyelt kérdés

Itt nem fogok ismerkedni, és írhattok privátba, de úgyse fogok válaszolni, mert itt nem fogok semmiképp se ismerkedni!

Nem kellek senkinek, nem tetszek senkinek. Vannak nálam ezerszer csúnyább osztálytársaim, akikre állandóan ráírnak a fiúk. Rám meg sose ír senki. Én még soha nem tetszettem senkinek se. Más válogathat a fiúk között, nekem meg össze kell jönnöm majd a legelsővel és mellette kell majd leélnem az életem, legyen az bármilyen is, mert én nem választhatok, nekem nincs más választásom. Én nem akarok már tovább lúzer lenni, és nem akarom 30 évesen elveszíteni a szüzességem. Kapcsolatra vágyok, cdak senkinek nem kellek.


2020. okt. 5. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Most nem azért, de melyik srácnak kellene egy hisztis csaj
2020. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
#1 És ekkora fasz kinek kéne, mint te ennyi erővel :D Nem hisztis, csak nehéz helyzetben van bazdmeg :)
2020. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
Üdvözöllek a klubban. Én se kellek senkinek, mondjuk én fiú vagyok.
2020. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 Rohadtul nem ismersz!

És hidd el, sok "hisztis" lánynak van barátja.

2020. okt. 5. 21:27
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Talán azok az “ezerszer csúnyább” lányok csak szerinted azok és nem te vagy álomszép...Vagy ha csúnyák is, belsőre nem hisztis, mindenkit is hibáztató, siránkozó egyének. Nem az a baj, ha néha kipanaszkodod magad, hanem hogy lehordod mások külsejét (a tulajdonságokkal nem is foglalkoztál, rögtön jött a “fúj csúnya” kártya), hogy így meg úgy, miközben te vagy az, aki nem kell senkinek és mindezért csak más lehet a hibás, te nem.
2020. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tedd ezt. [link]
2020. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Oha úgy làtom nem tetszett a kommentem (ami amúgy az igazság volt :) )

Mit vársz, kiscsillag? Hogy elkezdjünk nyáladzani, hogy “úúú de hát te bizti gyönyörű vagy, csak hát ezek a buta fijúcskák nem látják ezt jaaaajj! :(“


Ez nem az az oldal.

2020. okt. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

"Itt nem fogok ismerkedni, és írhattok privátba, de úgyse fogok válaszolni, mert itt nem fogok semmiképp se ismerkedni!"


egy ezrest tennék rá h bármilyen közeledéshez igy állsz hozzá, csak azért h lehessen miért hisztikézned.


az tuti h fogamzásgátlót nem kell szedned mert a személyiséged megoldja

2020. okt. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

" nem fogok ismerkedni, és írhattok privátba, de úgyse fogok válaszolni, mert itt nem fogok semmiképp se ismerkedni!"


Ezt most úgy írod mintha annyira kelendő lennél. Senki nem fog írni neked mert nem kellesz senkinek.

2020. okt. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Itt a megoldás a problémádra.

[link]

2020. okt. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!