Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme így élni?

Van értelme így élni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és úgy érzem teljesen össze omlott az életem.

Gyerekkorom óta szorongással küzdök soha senki nem értette meg megkaptam az összes létező bántást:gyáva vagyok nem vagyok normális csak sajnáltatom magam. Közben én nagyon szégyelltem ezért úgy csináltam mint aki jól van próbálok úgy viselkedni mint egy átlagos ember. Látszólag így is tűnhet hiszen van munkahelyem megyek ide oda.

De azt nem tudja senki hogy mennyire semmibe vesznek a munkahelyemen hogy ez mennyire rosszul esik és sírok minden nap.

Mennyire jelentéktelen semmit érő embernek tartom magam mert úgy is kezelnek de közben semmiben nem vagyok tehetséges nem tudom merre kéne elindulnom az életben. Próbáltam valami jót találni magamban de nem megy minden egyes nap csak szenvedek. 😞

Sokat gondolok az öngyilkosságra egyszer próbáltam is gyógyszerrel és alkohollal nem sikerült ami miatt most nagyon szomorú vagyok.

De úgy tűnik nincs bátorságom ahhoz hogy újra megtegyem viszont így nem látom értelmét az életnek hogy csak szenvedek. Ezért azt kívánom minden nap hogy bárcsak beteg lennék bárcsak történne velem valami baleset.

Szóval nem tudom mi legyen annyira egyedül vagyok nem tudom mit tegyek...


2020. okt. 13. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is hasonló az eddigi életem. Ha lenne hozzá bátorságom megölném magam, de túl gyáva vagyok hozzá.
2020. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2020. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen mindegy de amúgy lány vagyok.
2020. okt. 13. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Így nincs értelme. Én is ugyanez vagyok csak én 30/F, meg azért nem rinyálok annyit mint te. Azt tanácsolom hogy mindenképp tűzz ki egy célt magad elé, és javíts a szociális életeden. Pszichiáter segítségét is igénybe vehetnéd. Neked jó, mert még nagyon fiatal vagy, bőven van még időd hogy összekapd magad. Ez sok-sok évnyi küzdelem lesz, de ha ezek után is ilyen reménytelen maradsz akkor marad a beletörődés. Például úgy hogy egy alternatív valóságba menekülsz, és abban leled örömöd, szabadidőd minden részét. Ilyen a gamerkedés, beleásod magad a filmek, zenék, könyvek világába, szóval minden olyan amit egyedül is lehet csinálni egy életen át.
2020. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor a szorongásod fő oka, hogy kevésnek érzed magad, és mások is annak tartanak? Jól értem? A próbáltál magadban jót találni, azt hogy érted? Kerested nem találtad, és ennyi, vagy megpróbáltál valamiben jó lenni, de nem sikerült fejlődni? És miben szeretnél az lenni? ezt tudod? Mit kéne elérned ahhoz, miylen képességek kellenének, hogy ne érezd magad kevésnek?
2020. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így nincs, pont ezért kell változtatni rajta. Dr Bubó ( mese figura) mondása: Ha valaki panaszkodik, de nem változtat, annak még nem fáj eléggé.

Nos, neked már eléggé fáj, szóval itt az ideje változtatni a dolgokon.

2020. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha esetleg szeretnél beszélgetni, akkor írj nyugodtan!23
2020. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia.Ha gondolod esetleg írj.Én is veled egykorú vagyok.
2020. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!