Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes ráírni egy lányra aki...

Érdemes ráírni egy lányra aki még évekkel ezelőtt közölte hogy nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Kb 5 éve tetszett egy lány.Személyesen ismertük egymást,Facebookon is ismerősök voltunk.Amikor azonban megtudta hogy azért írogatok neki mert tetszik és össze akarok vele jönni közölte hogy ő nem akar tőlem semmit és az ismerősei közül is törölt.Mostanában viszont megint elég sokat gondolok rá és sokat nézem a profilképét is.Arra gondoltam írni kéne neki hátha nincs barátja és hátha máshogy látja a dolgokat mint 5 évvel ezelőtt.Vagy ne tegyem?

2020. okt. 14. 17:15
1 2 3
 1/21 Rodi91 ***** válasza:
36%
Sok veszteni valód nincs, maximum megint nemet mond.
2020. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

semmi értelme


van egy lány, akinek te bejössz de elképzelni se tudod hogy összejöjjetek, nem jön be


el tudod képzelni, hogy 5 év után meegondolnád magad?


nagyon reménytveszetettnek kell akkor lenned...

2020. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha én valakit törlök az ismerőseim közül, azt okkal teszem, és tuti, hogy kiakadnék, ha az illető x év után megint elkezdene írogatni nekem.
2020. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
94%
Semmiképp sem!
2020. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
5 évig nem is gondoltam rá, egyszer unatkoztam otthon,gondoltam megnézem őt Facebookon és azóta megint sokat álmodozom róla.
2020. okt. 14. 17:37
 6/21 A kérdező kommentje:
#3 először nem volt semmi probléma,bejelöltem,visszajelölt,írtam neki,visszaírt,majd egyszer csak leesett neki hogy én össze akarok vele jönni.Először csak nem válaszolt az üzeneteiket, később pedig törölt is az ismerősei közül is.
2020. okt. 14. 17:42
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
hát ne álmodozz róla!
2020. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 jó lenne megtudni,van e most barátja,az adatlapjából ez nem derül ki.Akkor haragudtam rá, ami ért nem írt vissza meg kitörölt az ismerősei közül de már nem érzek haragot.
2020. okt. 14. 17:55
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd már békén!

Tapasztalatbol mondom, csak idegesitesz vele...

Nem véletlenül nem válaszolt, törölt az ismerősök közül.

2020. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha még jobban le akarod magad járatni, mint eddig, akkor hajrá. 5 év alatt hatvanszor túlléphettél volna rajta.
2020. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!