Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem írnak vissza a lányok?

Miért nem írnak vissza a lányok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokszor volt már ez a kérdés, de már nem bírom tovább. Azt még elfogadom ha egy ismeretlen lányra írok, akkor nem ír vissza, mert ő sem ismer engem. De az hogy egy régi lány ismerősre írtam, full normálisan, utalva rá hogy már ismerjük egymást és nem ír vissza, az már egy kicsit sok. Nem elég hogy nem ír vissza, de olyan szinten ignorál, hogy arra se méltat hogy megnézze.

Még az is jobb lenne, ha visszaírna hogy nem akar velem beszélni, ez legalább egyenes lenne.

Nem tudom kiknek képzelik ezek magukat.

Bocs mindenkitől, de ez már nagyon kikezdte az idegeimet. 23/F


2020. okt. 15. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Nyilvanvaloan les.ar teged. Es akkor mi van? Eleve minek írtál ra? Ha nem akar nem ir, nem kotelezo neki. Ne legyel incel.
2020. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Lehet vágja, hogy csak lukra játszol
2020. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2

Pont ez az hogy nem csak lukra játszok. Abból már kinőttem. De nyilván a mai lányoknak az jön be, meg parasztnak kell lenni velük.

Ja és ugye gazdag. Én egyik sem vagyok, talán ez a gond 🤷‍♂️🤷‍♂️

2020. okt. 15. 22:26
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Gondolj arra én csúnya is és vékony is vagyok. És még barátaim sincsenek se régi lány ismerősök akikre ráírhatnék ha ettől jobban érzed magad 🤷‍♀️
2020. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen szabaly, hogy ha rad ir valaki akkor koteles vagy neki reagalni?
2020. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
Persze
2020. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
95%

Írj rá 5 másikra. Vagy tízre.


Esetleg menj egy szórakozóhelyre, és próbálkozz ott.


Régen ismerted, most már nem. Lépj túl.

2020. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Idősebb nőstény vagyok. Kb mit írtál neki?
2020. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%
Én azt mondom bass zá be harácsolj végig a kerületen meny el hozzá rángasd ki a házból és romantikázz kappa 😈😂
2020. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%

Vegyél már vissza az arcból, öcsisajt, nehogy már elküldj a búsba valakit, csak mert nem ír neked vissza. Eszedbe nem jut, hogy mondjuk nem vette észre, mert a spam-be ment az üzeneted, ugye. Tizenévesek szokták ezen így bevágni a hisztit, legyél má férfi.


#6:

Te hülye vagy vagy csak megjátszod? Nincs ilyen szabály.

2020. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!