Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem írnak vissza a lányok?

Miért nem írnak vissza a lányok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokszor volt már ez a kérdés, de már nem bírom tovább. Azt még elfogadom ha egy ismeretlen lányra írok, akkor nem ír vissza, mert ő sem ismer engem. De az hogy egy régi lány ismerősre írtam, full normálisan, utalva rá hogy már ismerjük egymást és nem ír vissza, az már egy kicsit sok. Nem elég hogy nem ír vissza, de olyan szinten ignorál, hogy arra se méltat hogy megnézze.

Még az is jobb lenne, ha visszaírna hogy nem akar velem beszélni, ez legalább egyenes lenne.

Nem tudom kiknek képzelik ezek magukat.

Bocs mindenkitől, de ez már nagyon kikezdte az idegeimet. 23/F


2020. okt. 15. 22:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

Pont a pár napja történt, hogy rám írt egy fiú, akivel általános iskolában négy évig osztálytársak voltunk és nem válaszoltam neki. Ennek nagyon egyszerű oka van: nem szeretnék vele beszélni és nem érdekel vele. Sose voltunk barátok, általánosban is évente pár mondatot váltottunk, majd ballagás után éveken egy szót se. Nem tudom miért jött hirtelen rá, hogy pont nekem írjon, de inkább nem válaszolok neki, minthogy legyen egy kínos beszélgetésem, amibe eleve nem szerettem volna belekerülni.


Ahogy neked minden jogod megvan ahhoz, hogy írj valakinek, mindenki másnak megvan a joga ahhoz, hogy ne válaszoljon neked. Nevetségesen öntelt vagy, leginkább mert a felháborodottságodnak semmi alapja nincsen.

22/L

2020. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen hogy regi ismeros ram irt. Nem valaszoltam neki, nem erdekelt egyaltalan. Nem kotelessegem vissza irni, ha nem akarok azzal az emberrel beszelgetni.
2020. okt. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem megerzi, hogy olyan vagy, akivel chatelgetni sem szeretne. A gond az, hogy te nem azert irtal ra, mert ket mondatot varsz tole. O pedig azert nem ir semmit inkabb, mert tudja.
2020. okt. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem volt kedve, nem látta, nem akar veled beszélgetni, ennyi.
2020. okt. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
43%
Nálam is ugyanez van, csak éppen a pasikkal járok így...
2020. okt. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
Legalább kibújt a szög a zsákból... ilyen stilusú embernek én se írnék vissza, aki ennyiből le 5 forintos qrváz vkit.
2020. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem csodálom, hogy nem írnak vissza. ..
2020. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%

Először is...mit írtál ?


Ismerősök voltatok a facen ?


Mert ha nem akkor élből az engedélykéréseknél landol az üzeneted amit sokan nem is néznek.


Amúgy facen ne írj rá senkire ismerkedés szándékkal mert kb felesleges, kivéve ha nincs valami nagyon vicc-vonzó,passzoló dolog bennetek.


Pl: macskás csoportban folyamatosan lájkoljátok egymás képeit kommenteltek stb stb


Irány a tinder, badoo.


De ott se lepődj meg ha 100-ból max 10 ír vissza.

2020. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18#

Írtam neki, hogy a napokban eszembe jutott és gondoltam írok neki, hátha emlékszik rám ő is.

Annó pár ezer üzenetet váltottunk facebookon, úgyhogy ismerősök vagyunk, fix hogy észrevette.

2020. okt. 16. 13:06
 20/22 anonim ***** válasza:
77%

#19

Erre őszintén milyen reakciót vártál? "Az klassz, nekem évek óta eszembe se jutottál" vagy mit? Attól, hogy emlékszik rád, még nem feltétlen szeretne beszélgetni veled.

2020. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!