Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Társkereső oldalra csak akkor...

Társkereső oldalra csak akkor regisztráljak,ha jók az idegeim?Ha nem idegesítem föl magam hogy a sok beképzelt,bunkó ember nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra is hogy inkább személyesen kéne ismerkednem lányokkal,nőkkel,akkor is lehetnek bunkók,de akkor nem tudják elkerülni ha elküldöm őket a francba.Màs személyesen elküldeni a francba valakit mint itt a neten.

2020. okt. 16. 09:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Szerintem az emberről nem pereg le olyan könnyen ha személyesen osztják ki,mintha itt a neten osztanák ki,hogy mégis mit képzel magáról.
2020. okt. 16. 10:02
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Miért kéne bárkit is kiosztani? Miért kell egyáltalán azt feltételezni, mielőtt regisztrálnál egy társkeresőre, hogy a másik tuti bunkó lesz?
2020. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Senkinek nem kötelessége válaszolni neked, és hidd el, pont tesznek rá, ha élőben vágod be a hisztit. Lesz egy vicces sztori, amit elmesélhetnek a barátnőknek, ennyi.


Ezzel csak azt bizonyítod be nekik, hogy jól tették, hogy elutasítottak és ők semmi értékeset nem veszítettek.

2020. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Élőben még rosszabb a helyzet. Ha csak nem írnak vissza, akkor megvonod a vállad és megnézel egy filmet. Élőben meg kiöltözöl, elbumlizol a randira, az illető meg késik/el sem megy/lemondja amikor már várod. Vagy 10 évvel idősebb/10 kilóval több, mint a fotókon, nincs foga, stb. Á, szerintem hagyd a fenébe az egészet.
2020. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#2 nem feltételezem,felkészülök rá.De lehet nem regisztràlok,mit veszítek vele?Így legalább nyugodt vagyok.Igaz,magányos,de legalább nyugodt.Attól félek ha regisztràlok egy tàrskereső oldalra,a magàny mellett még az idegeim is kikészülnek.Több kàr,mint haszon.
2020. okt. 16. 10:14
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ne regisztrálj 🤷
2020. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#4 na de a randit is személyes találkozó előzné meg,ha meg nem lennék neki szimpatikus megmondanà nem akarok veled randizni,kész.Ha normálisan teszi,semmi gond.Ha viszont lekezelően,bunkók tenné,elküldeném a francba.Megmondanàm neki normálisan beszéljél,add meg a tiszteletet,mit képzelsz te magadról,nem anyàddal beszélsz:) Ilyeneket mondanék neki.
2020. okt. 16. 10:23
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Ő pedog csak nevetne - jogosan.
2020. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#6 hát jobban jàrok,tudom hogy mennyi öntelt, beképzelt lány,nő van.És tudom hogy felhúznám magam.
2020. okt. 16. 10:26
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Senki nem lesz bunkó azért, mert nem akar tőled semmit.
2020. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!