Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Társkereső oldalra csak akkor...

Társkereső oldalra csak akkor regisztráljak,ha jók az idegeim?Ha nem idegesítem föl magam hogy a sok beképzelt,bunkó ember nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra is hogy inkább személyesen kéne ismerkednem lányokkal,nőkkel,akkor is lehetnek bunkók,de akkor nem tudják elkerülni ha elküldöm őket a francba.Màs személyesen elküldeni a francba valakit mint itt a neten.

2020. okt. 16. 09:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#10 de nem mindegy hogy adja a tudtomra.És én nem az a típus vagyok hogy szó nélkül hagyom ha valaki bunkó velem.Legyen az férfi,nő,akárki.Én megtisztelem őt,ő is tiszteljen meg engem.
2020. okt. 16. 10:38
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

A kérdés alapján előbb süllyednél le a szintjére és az fel se merül benned, hogy lehet bunkón indítasz, azért küldenek el bunkók.


Érdekes, én csak a tiszteletlen barmokat utasítottam el bunkón.

2020. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

Sehol sem érdemes ismerkedni. Engem elutasítottak élőben, én neten is egyaránt, pedig lány vagyok.

Nagyon tuskók az emberek.

2020. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

Ismerkedéshez nem kell az a bizonyos szikra? Tarskereso? Ugy nem lehet! Legalabb is szerintem.


Nem ugy kell csajozni, hogy na ott egy jo no most felszedem ... utana meg megy a hiszti, hogy mit kepzel magarol mert csak megvonta a vallat.


Tarskereson fenykep alapjan valogatsz? Ez kell ez nem kell? Mivan? Persze, hogy nem talalnak a mai fiatalok partnert maguknak :)

2020. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én már nem ismerkedek neten, mert az semmit se ér.. képek számítanak csak ott, az meg lehet agyon szerkesztett ami félre vezető a másik számára.


Személyesen pedig jobb ismerkedni mert ha van egy kis eszed akkor egyből tudod hogy tetszel neki vagy sem, és igy nem is bukhatsz bele hanem tovább állsz.


Tegyük fel megszolitasz egy lányt, és a szemedbe se néz, meg látod rajta hogy leszar téged, akkor fogod magad azt tovább lépsz.

2020. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15

Eleve miért szólítasz meg egy olyan lányt, aki korábban rád se nézett?

2020. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy korábban? Adott helyzetben megszolitasz valakit aki rád se néz, fogod magad azt tovább mész. Mert egyértelmű jeleket adott hogy leszar
2020. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17

De minek mész oda?

2020. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18 miért te hogy ismerkedsz idegenekkel? Telepátiával? Esetleg hazáig követed és írsz neki postán levelet?
2020. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
56%

#19

Nem éppen, hanem amikor bekerülök egy közösségbe, akkor van egy kölcsönös kíváncsiság a másik iránt, így mindkét fél örömmel kezd bele a dologba. Na, a te helyzetedben a kölcsönösség hiányzik, mert az adott fél semmilyen módon nem jelezte, hogy egyáltalán az feltűnt volna neki, hogy létezel.

2020. okt. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!