Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van az a helyzet...

Szerintetek van az a helyzet amikor már csak az öngyilkosság az egyetlen ésszerű opció?

Figyelt kérdés
Csak halkan megemlítem az én helyzetem: krónikus mozgásszervi beteg, hosszú ideje munkanélküli, idegennyelvet nem beszélő huszoniksz éves szorongó, vidéken élő férfi, akinek sose volt barátnője, egyetlen egy ismerőse sincs. Csak a szüleire számíthat, de már ők is súlyos betegek. Pszichológushoz is járok de még ő se tudja megoldani az életem. Van erre egyáltalán megoldás?

2020. nov. 2. 23:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Ne add fel! Még nagyon fiatal vagy, még bármi jó megtörténhet veled az életben!
2020. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%
Barátkozz, biztos szívesen ismerkednének veled. ha szar ha jó az élet úgyis csak egy pillanat. látod már itt is sokan segítenek, ez már egy erő. Sok jó ember van itt is.
2020. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy olyan kérdés, amiben hasznos válaszok vannak, amik segíthetnek, ha van egy kis időd olvasni :

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%

"Az életet nem véletlenül kaptad".

Dehogynem.

1. Senki nem kérdezte tőlem, hogy meg e akarok születni.

2. Ez csak egy egyszerű biológiai folyamat amit remélem nem kell részleteznem.

2020. nov. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!