Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális ez egyáltalán?

Normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom. Vannak emberek akikkel beszélek. Mégis úgy érzem teljesen egyedül vagyok.. hiába beszélek másokkal, olyan felszínes, nincs senkivel igazi barátság.. és egyszerűen boldogtalan vagyok.. nem tudom magam hová tenni sem. Csak szerencsétlennek érzem magam.

Éreztétek már így magatokat?


2020. nov. 10. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy folyamat. Piciny korodban te voltál a szüleidnek a világ közepe. Iskolában már csak 1 voltál a 32-ből, középsuliban 1 a 900-ból. Most pedig egy vagy a hétmilliárdból. Ezt meg kell értened, a világ nem azért forog, mert te vagy. Senki nem fog helyetted boldog lenni, élvezni az életet. Ha szerencsétlennek érzed magad (munkában, párkapcsolatban) tegyél ellene. Nem fog bekopogni hozzád valaki, hogy nincs itt véletlen egy szerencsétlen? Az életedet csak te élheted, más nem!
2020. nov. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1

Azta,ez már valami,eddig ez le sem esett igazán,valahol kapizsgáltam a dolgokat már de csak a szüleimig jutottam el.

Ahogy így bele gondolok az eddigi életemben teljes mértékben egyetértek veled,mostmár komoly jól érzem magamat,nagyon szépen köszönöm,komolyan mondom sokat segítettél,sikeres és boldog életet.

2020. nov. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szerelmes nem vagy, a barátaidnak a társaságát meg nem élvezed igazán, hiszen inkább csak a haverjaid. Ideje elkezdeni élni, kérdező!
2020. nov. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a társas magány helyzete. A, vagy felfedezed a környezetedben, mi a jó, szép, és erre gyúrsz; B, vagy onnan továbblépsz.
2020. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Biztos csúnya vagy...
2020. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!