Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Este 8 után nagyobb esély van...

Este 8 után nagyobb esély van rá,hogy visszaírnak a lányok,mint napközben?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor azt mondta,az üzleteknek 7-kor be kell zárniuk,és este 8-ra mindenkinek haza kell érnie.Tehát a lányoknak is otthon kell lenniük este 8-ra.Ez azt jelenti,hogy este 8 után aktívak a társkereső oldalakon, közösségi oldalakon?Olyankor kell rájuk írni Facebookon,Instagramon,Tinderen?A kijárási tilalom ideje alatt kell csajozni a neten?

2020. nov. 14. 18:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#6:

Ha én elkezdek olvasni egy könyvet, akkor arra koncentrálok, és nem arra, hogy ki a fene írt nekem éppen a tucatnyi féle netes platformon. Nem jó az, ha ennyire netfüggő vagy, hogy még a konyhába se tudod letenni a kütyüdet.

2020. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"attól hogy elfoglaljuk magunkat,mellette társkeresőzhetünk,chatelhetünk"


Ezt megtehetik 8 előtt is...

2020. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Este 8 után tinderen boostolni jelenleg egy aranybánya. Régen egy boost alatt (bár csak párszor csináltam), 7-10 like-om lett. Jelenleg 15 volt a legkevesebb like amit kaptam:D szóval érezhetően többen vannak fent ilyenkor. Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenki neten lóg, de tinderen nagyon jó most a helyzet.
2020. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
200iq brooo, am szerintem ja több az esély, de várj 9ig mert még lefurdenek esznek stb
2020. dec. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!