Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » SOS Az gáz ha nemtudok szociál...

SOS Az gáz ha nemtudok szociálozódni? Szociális fóbiám van és pluszban nagyon visszahúzódó vagyok,nem vágyom társaságra,max pár emberre akikre mindig számithatok és megbízható bennük

Figyelt kérdés
A suliban mindig egyedül vagyok,csak ott ülök a padban,zenét halgatok vagy rajzolok. Van esetleg valaki aki még hasonló helyzetben van mint én?

2020. nov. 17. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Te hogy érzed magad a fent leírt szituációkban?
2020. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Ha majd lesz munkahelyed, kénytelen leszel alkalmazkodni és szocializálódni a többiekhez.

Plusz, ha családot és gyereket is szeretnél, nem ártana addigra megtanulnod szocializálódni.

2020. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
jártál már pszichológusnál?
2020. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Igen van hozzád hasonló. Nem én de vannak. Nem gáz, csak inkább tanulj is.

Sztem ez általában vmi lelki dolog. Amiről nem feltétlen h tudsz

2020. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ ez mennyire zavar, mennyire akadályoz téged a mindennapjaidban. Ha úgy érzed már-már kóros az az introvertáltság, amit gyakorolsz, akkor keress föl egy pszichológust. De amúgy is konzultálhatsz eggyel, ártani nem hiszem, hogy ártana.
2020. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sjsjyj ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, de hozzám odajonnek osztalytarsaim beszélgetni hogy ne érezzem magam egyedul
2020. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!