Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet egy magának való ember...

Lehet egy magának való ember teljes mértékben boldog ha egyedül marad élete végéig?

Figyelt kérdés

Én így érzem jól magam de a rokonok szülök mindig elmondják most még lehet jól érzem magam egyedül amig fiatal(30+) vagyok de 40-50 körül főleg utána már sajnálni fogom hogy egyedül maradtam fiatalon és nem kerestem társat.

Mi a véleményetek erről?



2020. nov. 23. 08:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem lehetséges, hogy azt érzi, hogy boldog az élete és hogy jól megvan egyedül, de valószínűleg csak azért mondja ezt mert soha sem volt boldog, normális kapcsolata.


Hiszen azokra nem érvényesek azok a sztereotípiák, amiket bemesélnek önmaguknak hogy minden kapcsolatban megvannak és emiatt nekik "jobb" egyedül.


Szóval ez picit szomorú, hogy nem is tudják miről maradnak le.

2020. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen abba a csoportba tartozom akinek még sohasem volt kapcsolata de nem is hiányzik.
2020. nov. 23. 10:01
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idővel változni fog. Tapasztalat. Mentális betegségeket meg gyógyszerrel szinten lehet tartani, azoknak is akadhat társ. De persze megint csak azon múlik, hogy mit hisz magáról az ember, mert akár elhiszi, hogy képes rá, akár azt, hogy képtelen: mindenképpen igaza lesz!
2020. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én keresek egy társat de nem találok, elég nehéz

20/f

2020. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Majd 45 évesen térjünk vissza a kérdésre.
2020. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Pont most lényegesebb a kérdés, tapasztaltabb emberek válasza alapján hogy esetleg nem e változik a gondolkozás érzés egy bizonyos koron túl és akkor már aki nem vágyott kapcsolatra az is fog.
2020. nov. 23. 10:04
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen, idősebb korodban változni fogsz - pláne, hamajd betoppan a nagy ő!
2020. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azzal, hogy aki sokat csalódott az már egy idő után nem akar, se ha akarna se tudna együtt lenni senkivel. Én vagyok rá az élő példa. Egyszerűen belefáradtam az egész kapcsolatosdiba. Nem tud már senki érdekelni. Próbáltam változtatni a gondolkodásomon, de már nem megy. Kiölték belőlem az összes érzést. Jól megvagyok egyedül.
2020. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehetsz boldog, ha tényleg nem vágysz rá. És nem azért nem, mert savanyú a szőlő, hanem tényleg nem akarsz. Akkor nem bánod meg.
2020. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Tényleg nem akarok.

Hiszen végtelen lehetőségem lenne az életben próbálkozni( mármint manapság milyen mentség lehet internet stb mellett), szerintem ha valaki nagyon akar valamit akkor tesz érte, de ez bennem fel sem merül és nem siránkozom hogy jaj miért nincs, meg milyen rossz nekem stb.

Amit akarok az hogy több pénzem legyen, és jól keressek, és persze nyugalmat, imádom amikor csendben vagyok és egész nap szabadon senki nem szól bele mit hogy csinálok, nem kell elviselnem senkit, ezért várom már hogy egyedül éljek teljesen, szüleim zavarnak de részben viszont kényelem is van szóval egyenlőre inkább ez.

2020. nov. 23. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!