Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet kitörni a magányból?

Hogyan lehet kitörni a magányból?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsenek és soha nem is voltak barátaim beszélgetőtársaim se barátnőm vagyis párkapcsolatom. Ma van a 28-ik születésnapom senki se köszöntött fel de évek óta ez van és elgondolkoztam ezen hogy nincsen barátnőm nincs kihez szólnom és lasasn 30 éves leszek és ah eddig nem volt akkor minek éljek tovább? Sosem fogok már tudni barátnőt sem találni hogyha eddig nem volt mert elmegy a fiatalkorom. A legtöbb fiatalnak már tizenévesen van és nekem kamaszkorban sem volt. Az hogy nicnsenek haverok az már mindegy vagy beszélgetőtársaim de szeretnék tartozni valakihez akiért érdemes élni mert alapvetően az ember ügye társas lény. De sajnos ha eddig nem sikerült nem fog ezután sem és akkor minek éljek 30 éves koromig? Ezen gondolkozom már napok óta.

28/f


2020. nov. 26. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
45 éves korodig is még simán befuthat a nagy ő, de ehhez neten kellene ismerkedni, mert siránkozással nem jutsz előrébb! Igen, baromi sok csalódáson és pofáraesésen keresztül, de ha nem adod fel, akkor vezet út a boldogsághoz.
2020. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja és boldog szülinapot kívánok! Idővel boldog leszel te is, csak ne keseregj, hanem bízz!!
2020. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem én csak így ki akar élni 45 éves korig? Az már túl öreg. Nekem kell az hogy megbízzak valakiben éveken keresztül kiimerjük egymás személyiségét. Valakinek szerencséje van és valakinek nem. Nekem sajnos nem lett szerencsém. az idő és az évek egy nagy kincs és azt még a pénz sem pótolhat. Ha telnek az évek meg az idő csak egyre rosszabb lesz. Én azért nem bírom már. Körübelül 23 évesen sem bírtam 2015-ben de akkor még volt bennem remény küzdöttem is probáltam ismerkedni udvarolni de csak pénzlehúzásban volt részem meg kihasználásban nem jött össze semmi pedig volt egy lány akinek a lelkemet kiadtam neki de ő sem jött velem össze tehát én már feladtam.
2020. nov. 26. 17:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot kívánok!
2020. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De ha feladtad, akkor minek írtad ki a kérdést? Tartsál kutyát-macskát és barátkozz olyan lányokkal is, akik első ránézésre nem az álomnőd, mert lehet, hogy pont találod meg a boldogságot, ahol nem is gondolnád. De ilyen negatív hozzáállással csak elriasztasz mindenkit és hát ja, egy nőre azért illik költeni legalább egy szál virágot....
2020. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Először meg kell tanulnod a kis dolgoknak is örülni, hálás lenni, h pl. Van kezed-lábad, hogy van fedeled, ágyad stb és mondjuk 3 hétig csak a jót észrevenni, mert ennyi idő alatt kialakul ez az új szokás, pozitív szemlélet és a kisugárzásod megváltoztatásával be fogod tudni vonzani a vágyad tárgyát avagy alanyát. Ha viszont továbbra is ezen ah önsajnálati úton maradsz, akkor nem is lesz más az eredmény, mint ami most van. Hlyeség lenne csak azért meghalnod, mert magányos vagy. Tegyél érte, tedd félre a múltat és csinálj valami mást, keress egy új hobbit, hogy elterelje a figyelmedet az önsajnálatról, kreatívkodj vagy segíts másoknak! Ez az öncélú depresszió sehová sem vezet és majd rá fogsz jönni, hogy elóbb-utóbb el kell indulnod fölfelé, mert nem vezet máshová út.
2020. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"A legtöbb fiatalnak már tizenévesen van" Azok nem igazi kapcsolatok ám... Ne add fel, ismerek olyat aki 46 évesen találta meg a nagy őt, ő volt az első nő az életében, 9 éve vannak együtt.
2020. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, valaki még 90 évesen is boldog lehet, de mielőtt ebbe is belekötnének: legyen akkor 150 év! Addig még van idő bőven! :)
2020. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menj ismerkedni ne csak picsogj
2020. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Remélem még itt vagy köztünk!

Átérzem, hogy érzel.

De ha már elgyszer megszüledtél , nem szabad feladnod, az életed, az élni kell!

Milyem szerencse, hogy a 21.században szüledtél, és letezik Facebook!.

A legegyszerűbb módja az ismerledesnek ha antiszoc vagy: csatlakozol egy olyan csoporthoz vagy írsz egy olyan posztba véleményt ami az érdeklődési köröd amit szerec.

Előbb utóbb csak likeolja valaki, vagy hozzászól a bejegyzéseidhez, akár a másik nemből.

Puff máris találtál valakit akivel beszélgethetsz es kialakul valami.

Én itt az oldalon is kérdesemmel találtam olyat akivel hónapokig.


Vannak ingyen pszichológusok vagy kócs beszélgetési lehetőségek, hanagyon nem megy, segítenek rájönni miért!



Bármilyen ciki is.

A kor nem számít, csakis a halál perceiben túl késő bármi is, az előtt sosem.


Aki mer az nyer!

Aki keres talál!

2020. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!