Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet kitörni a magányból?

Hogyan lehet kitörni a magányból?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsenek és soha nem is voltak barátaim beszélgetőtársaim se barátnőm vagyis párkapcsolatom. Ma van a 28-ik születésnapom senki se köszöntött fel de évek óta ez van és elgondolkoztam ezen hogy nincsen barátnőm nincs kihez szólnom és lasasn 30 éves leszek és ah eddig nem volt akkor minek éljek tovább? Sosem fogok már tudni barátnőt sem találni hogyha eddig nem volt mert elmegy a fiatalkorom. A legtöbb fiatalnak már tizenévesen van és nekem kamaszkorban sem volt. Az hogy nicnsenek haverok az már mindegy vagy beszélgetőtársaim de szeretnék tartozni valakihez akiért érdemes élni mert alapvetően az ember ügye társas lény. De sajnos ha eddig nem sikerült nem fog ezután sem és akkor minek éljek 30 éves koromig? Ezen gondolkozom már napok óta.

28/f


2020. nov. 26. 16:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ráir egy csaj de semmi garancia nincs rá hogy tetszik neki

Rám is csak a dagadt rondák irnak

2020. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

BOCS XD elfelejtettem írás közben , hogy írtad, hogy pasi vagy, meg nem fejeztem be a mondatomat.

Muszáj nyitnod mások felé, hogy kapcsolataid legyenek, és a legegyszerűbb módja az írásban való kommonikáció,így legalább nem sérülsz.


Ha ronda is a csaj akivel beszélsz, lehet a haverod is , majd lehet akár, hogy később ő elvezethet egy szép lányhoz,sosem lehet tudni.


Biztos vagyok benne , hogy apróbb sikerek csak voltak az életedben , vagy olyan ami majdnem összejött.De a kudarc eltántorított, ami sosem a jó hozzáállás.A múlton nem lehet változtatni , a jelennek élj és a jövődért dolgoz!


Verd k a fejedből, hogy a párkapcsolat sikere korfüggő.

Fogd fel úgy , hogy e más időzónában élted az életed mint az átlag.

Ez van el kell fogadni, és tenni ellene.


KÉRJ SEGÍTSÉGET, nyiss a világ felé a véleményeddel dolgokról , kezess közös érdeklődési körökkel rendelkező emberek társoságát és máris jobb lesz.


Na meg sportólj mozogj a szabadban, a mozgás elűzi a streszt, teljesen máshogy látja az ember a dolgokat, ha kisportólja magából a feszkót!

2020. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!