Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Van aki hasonló...

Mit tegyek? Van aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés

Mostanában elég magányos vagyok.Úgy érzem depressziós vagyok.Mostanában egyere töbször lehangolt vagyok semmi életkedvem nincs,Legszivesebben meghalni lenne kedvem.Jelenleg nincs munkám a virus miatt.Nincsenek barátaim,jelenleg ismerkedni,barátkozni sem tudok személyesen.Kezdek már megbolondulni.Úgy érzem teljesen egyedül vagyok a világban.Igazából csak azért irom le ezeket mert nincs senki aki meghallgasson de legalább ki irom magamból.Mit tegyek?


-Magányos Nő-


2020. dec. 4. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha gondolod szívesen beszélgetek veled.

40/F

2020. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ismerkedj online kimondottan erre tervezett oldalakon. Facebooknak is van már ilyen alkalmazása.. nem mintha nem lenne már alapból egy ilyen oldal :D De hidd el, rengetegen vannak így, és beszélgetnének hasonló érzésekről.
2020. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetnék. Írj naplót, írd ki magadból a dolgokat, fedezz fel új dolgokat, érdeklődési köröket, sportolj. (F38)
2020. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is írhatsz, ha van kedved...
2020. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!