Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valaki, aki hasonló...

Van valaki, aki hasonló helyzetben van/volt?

Figyelt kérdés
Hát az van hogy nincsenek nagyon barátaim, és habár nem mondják ki, a szüleim azt gondolják hogy ez nem normális. Teljesen normális vagyok, de tényleg. Sőt, túl normális. Nem vagyok se depressziós se magányos. De mégis... Van itt még olyan akinek hasonló “problémája” van?
2020. ápr. 12. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen van. Aztán mélyen magamba néztem és rájöttem, hogy vannak gondjaim csak eddig erősen ragadtam. Az, hogy szereted az egyedüllétet és, hogy vannal gondjaid nem zárják ki egymást.
2020. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgass a szüleidre.
2020. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek, bár én ezt elég rosszul viselem, gyakran érzem magányosnak magam... 19/L
2020. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen van,nem vagy egyedül.

22F

2020. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így vagyok. És nagyon vágyok néhány barátra, egy baráti társaságra. 23L
2020. ápr. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintetek amikor vágytok barátokra de nem tudtok ilyen kapcsolatokat kialakítani akkor minden rendben?

Nekem sincs csak néhány közeli barátom, de én nem is vágyók többre.

2020. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van bizony,nagyon rossz.
2020. ápr. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!