Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan idős emberek,...

Vannak itt olyan idős emberek,akik úgy öregedtek meg hogy soha nem volt párkapcsolatuk,sem szexuális kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Tehát már nyugdíjas korúak,és kimaradt nekik a szex és a párkapcsolat az életükből.Talán maguk sem gondolták volna hogy szüzen fognak megöregedni.Se gyerek,se unoka,semmi.És nem azért maradtak szüzek mert apácának,Vagy papnak mentek,hanem más okból.Féltek a férfiaktól,nőktől,nem tudtak kommunikálni,Vagy a külsejük miatt,vagy egész életükben ápolatlanok voltak,Vagy fogatlanok,ilyesmire gondolok.Vannak itt ilyen idős emberek,Vagy ti ismertek ilyeneket?

2020. dec. 4. 22:10
A kérdező szavazást indított:
Előfordulhat hogy valaki szeretne párkapcsolatot de mégsem lesz neki soha.
Aki párkapcsolatot akar és tesz is érte,annak biztos hogy sikerülni fog.
29 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Rossz lehet annak,Aki mondjuk 20 éves korától el akarta veszteni a szüzességét,de még 70 évesen is szűz maradt.És megmaradt azon a szinten hogy csak álmodozik a barátról,barátnőről,a szexről.
2020. dec. 4. 22:16
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ez a mai világ hozománya hogy sok életképtelen fiatal van aki nem jut egyről a kettőre, csak otthon tengődik a szülőknél, se munkája, se barátai, se élete, se kapcsolata.

Életemben nem hallottam szüleink, nagyszüleink korosztályából ilyen példát.

Eleve nem voltak így túlpörgetve a dolgok mint ma. Nem volt ennyi elvárás, felszíneskedés. Imádok idős emberekkel beszélgetni, kb mindegyik azt mesélte hogy elment egy bálba, ott valaki felkérte táncolni, vagy felkért valakit, és összejöttek. Ha egy fiú és egy lány elsőre szimpik voltak egymásnak, az már elég volt, abból házasság lett, nem bonyolították túl a saját életüket, meg nem agyalták túl a párkeresést, ezért mindenkinek akadt.

2020. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Pedig én még írókról, tudósokról is mintha hallottam volna ilyet, jó hogy nem már "ezek a mai fiatalok". Biztos lusták mind, nem?
2020. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Tudok. 80 ev korul halt meg, ertelmisegi, es fiatalkent sem nezett ki rosszul.
2020. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Olyat ismerek, aki bár még nem idős (40+), de kb. ezen az úton halad. Na jó, valamikor tinikorában volt egy darab kapcsolata, de azóta semmi.

Elég rossz természete van + szerintem aszexuális, de nem beszédtéma ez köztünk. Ő dolga, nem szólok bele.

2020. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Mindig is voltak ilyen emberek, csak eddig nem tudott róluk senki, mert nem volt internet meg gyakorikérdések, ahol erről panaszkodhattak.

A mi utcánkban is van egy 50+-os "vénlány", aki a nyugdíjas szüleivel él. Hogy szűz-e, azt nyilvánvalóan nem tudom, de talán sose volt párkapcsolata (az utóbbi 20 évben biztosan nem).

2020. dec. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
nagybátyám 64 éves.. az elmúlt 32 évben nem volt kapcsolata... kertszomszédok vagyunk.. tudnánk róla. Anyu szerint soha nem volt barátnője.
2020. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Én valószínűleg 80 évesen is szűz lennék, ha nem tennék semmit ellene. Most 30 éves leszek tavasszal és még csókolózni sem csókolóztam soha. Nagyon szeretnék puncit nyalni és dugni, de szerintem ez sosem fog össze jönni, mert csak egy átlagos pasi vagyok, nem vagyok se jóképű, se erős és izmos, meg BMW-m sincsen, szóval nincsen rajtam semmi olyan látnivaló, amiért a csajok megfordulnának utánam az utcán, sőt a legtöbb csaj levegőnek néz, ha hozzájuk szólok kiröhögnek, vagy, ha köszönök nekik, nem köszönnek vissza nekem. Ezért én úgy döntöttem, hogy nem fogok leélni egy egész k.u.r.v.a életet egyedül, hanem inkább 30 valahány évesen agyon lövöm magam egy budapesti lőtéren. Számomra az öngyilkosság elfogadhatóbb dolog az egész életen át tartó szüzességnél, persze így is életem végéig szűz leszek valószínűleg, de legalább nem 80 évesen halok meg szomorkodva, hanem meghalok mondjuk 32-39 éves koromban és ezáltal megrövidítem szenvedésemet ezen a világon.
2020. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Neten nem próbálkoztál? Ne gondold, hogy átlagos adottságokkal nem jönne össze semmi, az átlagos lányok közül is sokan gondolják ezt, mondjuk nem tudom, kinek milyen igényei vannak.
2020. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
8-as hogy te mekkora barom vagy, akik még nem szexeltek ők nyilván nem tudják de lehet nélküle teljes életet élni és van sok jobb dolog is nála, kezdj el extrém sportolni tudom pénz kell hozzá de vegyél fel hitelt és vegyél egy krosszmocit ha már megakarsz halni legalább nyugodtan feszegetheted a határaid, és tedd úgy hogy előtt éltél, és jól érezted magad.
2020. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!