Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden embernek fontos a...

Minden embernek fontos a boldogság. Rátaláltatok az élet minden területén?

Figyelt kérdés

Minden férfinak szüksége van arra, hogy boldog legyen.

Most kinézek magamnak mondjuk egy nőt és azt akarom, hogy az enyém legyen és úgy , ahogy én akarom. De nem lehet. hogy olyan legyen velem a viselkedése, ahogy azt én akarom, de nem lehet.Nem jó ez így.

Mert itt vannak közöttünk sokszor azok, akiket mi akarunk.

És nem lehet a mienk. Hosszútávon fennálló problémák ezek.


2020. dec. 6. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon beteg vagy, ugyanis semmilyen módon nem kényszeríthetsz egy nőt semmire, ami pont, hogy nem probléma.

Undorító elképzelés.

25/F

2020. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ki akar itt kényszeríteni bárkit is?

Te vagy a beteg.


Talán az a probléma, hogy a pénz világában nem férfi a férfi annak, akinek sok udvarlója van. Mert ha x vagy y nőt érdekelné, hogy mi van az adott férfival, akkor nem tartanánk itt.


Te meg úgy okoskodjál kisfiam, hogy lehet inkább körül kellene nézned.

2020. dec. 6. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:

"De nem lehet. hogy olyan legyen velem a viselkedése, ahogy azt én akarom, de nem lehet.Nem jó ez így."


Imádom a barátnőmet, és pont azért, mert szabadszellemű, és nem engedné, hogy bárki irányítsa és én sem teszem. Ha te ezt nem tűrnéd meg, nem csoda, hogy nem kellesz egy nőnek se.

Barátom, asztalos vagyok, ő pedig diplomás és egy múzeumban dolgozik. Ha azt hiszed, hogy az anyagiak az elsődlegesek, nagy pofon vár az életben.

25/F

2020. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

Ha a nő összejönne veled, akkor a saját boldogságát adná fel, amit nyilván nem szeretne. Mindenkinek a saját boldogsága az elsődleges.

2020. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem a saját boldogságát adná fel, hanem lehet, hogy velejéig romlott életvitelét változtatná meg.


3: Te azért imádod, meg van aki tetszik neked és sz+pkodja a.....

Buta vagy mint a föld. Az a te bajod, fogalmad sincs arról, hogy mennyi olyan nő van, aki rá se néz egy adott férfira, ha nem tudja róla, hogy teli van a zsebe. Hogy hány olyan nő van, aki előbb összefekszik egy öregemberrel, ha az milliomos, mint egy helyes férfival, aki a saját korosztálya.


Majd ha olyan nőkkel futsz össze életedben, vagy lesz annyi tapasztalatod, mint a nagyoknak, akkor rájössz arra, hogy az élet nem fenékig tejföl.

2020. dec. 6. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem elhanyagolható, hogy jó az ágyban, de egyrészt én ugyanúgy kinyalom és kielégítem, másrészt már azelőtt szerettem, hogy lefeküdtünk volna. Mivel neki én voltam az első, ezért három hónap telt el az első szexünkig. Hidd el, túl türelmetlen ember vagyok, hogy ennyit várjak olyanra, akit nem szeretek.


Látom észérveid különösebben nincsenek, ellenben szidni tudsz. Nyilván vannak nők, akik pénzre mennek, de ennek is megvannak a férfi megfelelői. Ez a réteg amúgy is csak egy cseppnyi %-át teszi ki a társadalomnak, így nem értem, hogy min pattogsz.


Igen, fiatal vagyok. Épp ezért elküldtem ezt a kérdést a 71 éves nagyapámnak, és hogy idézzem: "Hisztis puha p##cs". Vedd bóknak, nagyon ritkán káromkodik. :D

25/F

2020. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De miért kellenél neki te? Miért kellenél neki te, amikor talál olyat, akibe már rögtön szerelmes lesz, külsőleg is vonzónak tartja és vannak közös hobbijaik és terveik? Miért adná fel ennek a lehetőségét érted?
2020. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, rátaláltam.

- Imádom a családomat, örülök, hogy ideszülethettem.

- Nagyon jó barátaim vannak, akik képesek mindent jobbá tenni.

- Sikerült kijönnöm külföldre egyetemre, hogy azt tanuljam, ami az igazi szenvedélyem.

- Már most vannak előttem lehetőségek a jövőre.

- Minden szerettem egészséges, és sose értek minket nagy csapások.

- Van lehetőségem a hobbijaimnak és érdeklődéseimnek élni.


A kérdés szempontjából pedig mindennél többre tartom a barátomat. Sokáig éreztem úgy, hogy sose találok olyan "hopeless romantics" alkatot, mint amilyen én vagyok. Aki ugyanúgy szeret utazni és új, extrém dolgokat kipróbálni. Aki ugyanúgy odáig van a művészetekért és a jellemének az alapja.

23/L

2020. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6/8:


Hatalmas százalékát teszik ki a pénzéhes nők a társadalom 100 százalékának.

Akik jól néznek ki, azok beképzeltek.

Azért mert te nem látod a környezetedet és nem tudsz tekintettel lenni másokra, ez a probléma létezik.



8/8:


Még a bűnözőknek is gyönyörű nőik vannak, csak ugye azoknak van pénzük.

Az meg senkit nem érdekel, hogy te mire tartod vagy miért tartod többre a barátodat. Ez a te dolgod. Nagyon sok nőt marhára nem érdekli, hogy melyik férfi mennyire romantikus, vagy mennyire érdekli a művészet. Egyszerűen lenézi őket.


Ennek az oldalnak nincs értelme, mert egy két ember ellenpéldával él egyből, holott a valós probléma, az emberek millióiról szól.

2020. dec. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!