Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos nők miért válogatna...

A magányos nők miért válogatnak annyit?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 10:44
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
93%
A szingliség még mindig jobb, mint egy rossz kapcsolat, ahol a kényszer a fő összetartó erő.
2020. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
31%

#10: Mi közöd ehhez a kérdéshez? Hmm? Semmi közöd hozzá.


Hallod ember, tudtad, hogy ez az oldal a gyakorikérdések? :O

2020. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
70%

12-es hiába pontoztatok le, én frappánsan jeleztem azt amit a többiek ki is fejtettek. Hogy joguk van válogatni! Pl. nálad is hiányoznak dolgok úgy látom. A mondat értelmezés! Igen a gyakori azért gyakori hogy kérdezzenek az emberek, de a kérdése olyan irányú amihez gyakorlatilag semmi köze.


Ha nem tetszett a nőnek, akkor a nőnek joga van azt mondani hogy nem, és megy tovább, hogy megtalálja azt aki igen.


Ő mit szólna, ha ugyanezt a kérdést kérdeznék, miközben random olyan emberek jöttek akik számára nem?


És utána ezt szóvá is tennék neki olyanok akiknek közük nincs hozzá, hogy mit válogat. Nem az lenne az első, hogy azt mondja, hogy semmi közöd hozzá?

2020. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
16%
Mert pont azért magányos. Majd élete végén rájön, hogy elba szta.
2020. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
55%

#13: Semmi frappáns nem volt abban, amit írtál.

Egyébként meg nevetséges, hogy mennyire betegesen előítéletesek vagytok továbbra is. SEHOL nem írta a kérdező, hogy ő akarná eldönteni ezt a helyzetet vagy ilyesmi. Szimplán egy "miért?" kérdést írt ki. Az a helyzet, hogy konkrétan ezt egyszer egy nő ismerősöm is feldobta egy társaságban, természetesen ott nem ilyen "MIJOGODVAAAN" szintű válaszokat kapott, hanem normálisan elmondták az emberek a saját tapasztalataikat.

Amúgy mit szólna, ha ugyanezt kérdeznék a kérdezőtől? Valószínűleg teljesen normálisan válaszolna, hogy ő személy szerint miért nem talál párt.

Férfiként én elég válogatós vagyok és tőlem már kérdezték, hogy miért válogatok. Nem, nem vagyok tajparaszt, ezért nem azt válaszoltam, hogy "miközödmáhozzá", hanem elmondtam a miértjeim.

Tudom, egyszerűbb tahónak lenni, mint értelmesen gondolkozni.

2020. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
86%

Mert nem egy farok kell, ami mindegy, hogy kihez tartozik. Egy társat akarnak, nem szexpartnert.

Egyedül sokkal jobb, mint egy rossz kapcsolatban.

2020. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom azért válogatnak, mert nem akarnak összejönni bárkivel csak azért, hogy "legyen valaki".

Kérdező: szerintem az fáj számodra, hogy (akiket látsz magányosan) azok nem jönnének össze veled.

2020. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
92%

Azért mert sajnos nagyon sok pasi egyszeruen alkalmatlan kapcsolatra...most mivel lenne más társas magányban élni mint egyedüli magányban?

Semmivel

Nőnek szexet könnyű találnia

Társat már sokkal nehezebb

2020. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
93%

A nem magányosok is megválogatják kivel állnak szoba. A kettö nem függ össze.


Senki nem fogja magàt diszno elé vetni :D

2020. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
84%

Huha, ilyet kaptam uziben:

“ dögöljél meg te felszínes szar”


De kis incel itt valaki. Nem jutsz puncihoz eleget, mi?

Egyebkent kettes voltam, szerintem semmi nagyon bantot nem irtam. :D

2020. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!