Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos nők miért válogatna...

A magányos nők miért válogatnak annyit?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 10:44
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 21 évesen volt először barátom (akivel azóta is együtt vagyok) és örülök neki, hogy eddig vártam ahelyett, hogy évekkel ezelőtt összejöttem volna valami nőgyűlölő, incel nyomorulttal, aki azt hiszi, a mikropénisze feljogosítja arra, hogy megszabja, ki hogy élje az életét. 22L
2020. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj válogatni! Isten őrizzen attól, hogy akárkivel összejöjjek! Inkább a magány! A csúnya, ócska kivénhedt szőrös, büdös férfiak is válogatnak! Akkor a nők? Elég buta kérdés..
2020. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
24%

impotens, büdös, rasszista, mikropéniszű, kivénhedt, ócska, incel szar nem kell, a magányos nőknek.


...és másoktól meg nem jön a bók, vagy mi a baj?

2020. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
89%
MIért bánt téged ha válogatnak?
2020. dec. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
91%
Aki késztetést érez arra, hogy más magánéletével foglalkozzon és sajátján nem tud változtatni, érdemes lenne segítséget kérnie pszichológustól, a segítségkérés nem szégyen, de nagyon hasznos, hogy ne menjen el feleslegesen az élete a másokkal való foglalkozásra, rajtuk való irigykedéssel, míg a saját élete sehova se halad...
2020. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
91%
Rendkívül kétségbe lehet esve az, aki ilyen trágárságokat ír le, mint amit fentebb lehet olvasni. Ahelyett, hogy saját életével foglalkozna, irigykedés céljából általánosít a "magányos nőkre" aztán önmagát ezáltal indulatbahozva minősíthetetlenül nyilvánul meg.
2020. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
36 ez kinek szólt?
2020. dec. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Az illető válaszait trágár tartalmuk miatt már törölték.
2020. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
74%

Fél év múlva töltöm a 30-at, akkor már 7 éve leszek egyedül. Nem, szex sem "jut", én nem találok bármikor, mint ahogy azt itt tévesen állították, mert még azt a szintet sem ütöm meg.

Hogy akkor miért "válogatok", ha ennyire pocsék nő vagyok? Azért, mert rám csak olyanok részéről van kereslet, akiket senki nem kívánna még az ellenségének sem. Abból, hogy qrva ronda vagyok, nem következik, hogy el kellene fogadnom pl. a tisztálkodást nagyrészt vagy teljesen mellőző alakokat, a káros szenvedélyek sokaságával rendelkezőket (értsd: alkoholtól és cigitől bűzlőket, akiknek ha telik rá, a drog is jöhet ezek mellé), a 20-30 évvel idősebbeket, a mentálisan retardáltakat vagy súlyos pszichés problémában érintetteket. Vagyis de, a társadalom szerint igen, mert egy nő bármi lehet, csak ronda nem, az kb. megbocsáthatatlan bűn, szégyellje magát érte, húzza meg magát, és ne ellenkezzen, fogadja el az említetteket, más úgysem jut. Hát köszi, de nem. Még akkor sem, ha egyébként valóban nem jut más, mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja...

2020. dec. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
50%
39. Már azt hittem megfelelnék, de a végén ott a mentális probléma. 🙁 🙂
2020. dec. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!