Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenkit elveszítek, mit...

Mindenkit elveszítek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval.. mindenkit de így konkrétan mindenkit elvesztettem, egyedül maradtam. Nincs egyetlen barátom sem mert mindegyik elsétált mellettem.. nincs egy olyan ember sem az életemben akire számíthatnék.. a szüleim is állandóan hátat fordítanak nekem és soha semmit sem értenek meg.. magányos vagyok és legszívesebben most öngyilkos lennék.. de nem tehetem, nem törhetek össze.. teljesen össze vagyok zavarodva.. nem értem miért utálnak az emberek, miért hagy mindenki itt.. mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire magányos? Nem tudom mit csinálhatok rosszul mert általában nekem fontosabb a másik.. mindenkire odafigyelek, törődöm velük és szeretem őket nagyon is.. akár mennyire próbálok társaságot szerezni pont az ellenkezőét érem el.. :(

2020. dec. 12. 22:18
 1/5 Kuryy válasza:
Az igazán erős barátok nem hagynak cserben csak eltűnnek egy kis időre és visszatérnek majd az életedbe , nézz a tükörbe és vegyél számba mindem lehetőséget , hogy hol hibázhattál , ezeket előnyödre fordíthatod ha úgy állsz hozzá , hogy megerősítenek , sok a pofon de erősebb leszel utánuk .
2020. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sajnos ezt ennyiből nem lehet megállapítani, de javaslom, hogy keress fel egy pszichológust! Együtt megoldást tudtok találni a problémádra. Igaz, hogy az emberek általában nem szívesen szánják el magukat erre, de talán javulna az életed ha megtennéd ezt a lépést és ez a legfontosabb. Ezen gondolkodj el.
2020. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
üdv a klubban...
2020. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. a pszichológusra térve pedig, anyukám volt bent a suliba és beszélt az iskola pszichológussal.. mert anyum szerint “fura, depressziós” vagyok..
2020. dec. 13. 14:07
 5/5 1Léna ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Úgy tünik, anyukád jól ismer, és törödik Veled.

Én voltam depressziós, hasonló érzésekkel. Rossz. Olyan mintha verembe estem volna, nem láttam kiutat. Kell a segítség!

Ha képes vagy valamit magad is tenni, akkor sétálj, vagy sportolj egy órát naponta.

Ne várd amig felhív valamelyik barátod, hívd fel Te, azt a személyt akivel szívesen beszélnél.

A barátkozásnál fontos az odafigyelésed, törődésed, ami mindkettő egy különleges, és ritka ajándék, de nem mindegy, hogy milyen céllal használod.

Én is beleestem abba a csapdába, hogy az volt a célom, hogy engem megszeressenek, de így nem leltem én sem benne örömöt, és nem is szerettek meg miatta.

Ma is használom ezeket az ajándékokat, de a célom az, hogy egyszerüen, minden elvárás nélkül örömöt szerezzek vele valakinek, és ez örömmel tőlt el engem. Értékesnek, különlegesnek, egyedinek érzem magam tőle.

A barátaid érzik, hogy benned egy különleges erő, különleges ajándék van. Különbözöl. Elég erősnek látnak, ezért most nincsenek melleted. Valószínüleg jelezned, hívnod kell Őket, ha a társaságukra vágysz.

2020. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!