Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan érjem el hogy elfelejts...

Hogyan érjem el hogy elfelejtsenek az emberek?

Figyelt kérdés
Már valamennyire sikerült, mert 1 éve nem posztolok semmit sehová, váltottam sulit, elköltöztünk stb. töröltem magam minden közösségi oldalról és barátaim sincsenek. :) mégjobban el szeretnék tűnni.. na hogyan?

2020. dec. 18. 00:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén...miért akarsz eltűnni?
2020. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert senki nem bír elviselni
2020. dec. 18. 00:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez így lenne! Miért gondold azt, hogy elviselhetetlen vagy?
2020. dec. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon megölne a magány, hidd el. Pszichés problémáid lennének. Nem nyernél semmit.
2020. dec. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Pszichés problémáim vannak már.

Rosszabb nem jöhet :)

2020. dec. 18. 00:54
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért? Valaki még foglalkozik veled?
2020. dec. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennél jobban hova akarsz eltűnni? Nem hinném, hogy egy, ahogy te írod elviselhetetlen ember után kutatnának az emberek egy év után.
2020. dec. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Icipicit depressziós vagyok és magányra vágyom.. igazából halálra.
2020. dec. 18. 01:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget valakitől. Fontos ember vagy, nélküled a Világ kevesebb lenne egy értékes emberrel. ☺️🤗 Keress barátokat, vagy esetleg szakembert, akivel tudsz beszélni a problémáidról. Hidd el, minden jóra fordul. Nos, ha egyedül szeretnél lenni egy kis időre, ajánlom neked az egyszemélyes hobbikat, pl a rajzolás nekem nagyon megnyugtatja az idegeimet, egyfajta relaxációs technika, vagy szerezz be egy macskát, a legjobb megoldás depresszió ellen, vagy 1 nap nézzél sorozatokat a meleg takaró alatt egy forró kakaó társaságában 😊☺️☺️
2020. dec. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok: Ha nagyon kivagy készülve lelkileg, akkor lehet jót tenne elvonulnod valahova, egy csendes helyre, pihend ki magad, az mindenképp jót tesz. Teremts magadban lelki békét és csendet. Kell néha elvonulás, nem tudom van e értelme 1 hétre befeküdnöd valahova, de erről egy pszichiátert kellene megkérdezni.
2020. dec. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!