Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, hogy ne érezzem...

Mit tehetnék, hogy ne érezzem ezt iránta?

Figyelt kérdés

Elég nagy káosz van a fejemben, szóval lehet, hogy kicsit zavaros lesz ez, de próbálok lényegretörő lenni.


Megismertem egy lányt egy pár hónapja, akivel azt hittem, hogy közel kerültünk egymáshoz, aminek nagyon örültem, mert vágyok a társaságra / szeretetre (bár utóbbiról nem hiszem, hogy megérdemlem). A lánynak van párja, de láttam rajta, hogy nyitott lehet barátság extrákkal jellegű kapcsolatra. Így is volt és végül az ágyamban kötött ki, de egyrészt én nem voltam toppon, másrészt utólag rájöttem, hogy teljesen másra vágyok, nekem ez az érzelemmentes "csak összejárunk és dugunk" nem megy. Ezután el is távolodtunk egymástól, nem beszéltünk már olyan szinten, mint előtte, de azért tartjuk azóta is a kapcsolatot.


A probléma az, hogy érzem, hogy tőle nem kapnám meg azt, amire vágyok, de ugyanakkor hiányzik az a figyelem, érdeklődés, amit tőle kaptam, ezért nagyon elgondolkodtam rajta, hogy megpróbálnék újra közelíteni felé, mert nem bírom kiverni a fejemből.


Viszont nem szeretnék iránta semmit sem érezni, mert úgy érzem, hogy csak csalódás lenne a vége, de nem megy. Olyan, mintha ilyen "se veled, se nélküled" jellegű lenne ez az én részemről. Hogyan felejthetném el?


2020. dec. 18. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj rá, ne nézegesd a Facebook profilját, ne verd ki rá, ne beszélj vele. Hidd el, az idő mindenre gyógyszer.

18/F

2020. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Csak magadat szivatod, ha folytatod ezt az egészet. Amúgyis, miért akarsz valakit aki megcsalja a barátját? Úgy érzed veled nem tenné?
2020. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Feküdj le mással, ha nem ő az utolsó sex emléked az mindig segít ilyen esetben hid el tapasztalat.
2020. dec. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!