Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem az egész életem egy...

Úgy érzem az egész életem egy totális csőd.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim,barátnőim.A párkapcsolatom unalmas meg az egész életem.Mostanában semminek sem tudok örülni,semmi nem köt le,és semmi nem tud érdekelni.Legszivesebben meghalnék.Vannak persze céljaim de sajnos semmi esélyem hogy azokat megvalósitsam és ebbe már bele törődtem.Annyira szeretnék barátokat de már bele fáradtam hogy bárhol bárkivel próbáltam ismerkedni a beszélgetés egy idő után megszakadt,vagy nem irtak vissza.Nem tudom mit csináljak vagy mihez kezdjek de már kezdek belefáradni az egész életbe. /N
2020. dec. 26. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Mitől tud unalmas lenni a párkapcsolatod?Az mindkettőtöktől függ!

Szinte mindenben lehet találni szépet,pozítivat!Csak keresni kell! Ez azért is fontos,mert eléggé magával van az emberek nagyrésze elfoglalva így nehéz másra számítani ma már! Ne keseredj el!

2020. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek és beszélek veled. Írj priviben bátran.
2020. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Ezzel pont így vagyok. 29/F
2020. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Akkor kezdj bele valamibe, ami nem a nyafogás.
2020. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha irsz magadrol kicsit bovebben, pl hany eves vagy, merre laksz, milyen hobbijaid vannak stb, es ha vannak kozos pontjaink en is szivesen baratkozom. F25 vagyok, pont abban az idoszakban amikor minden baratom a sajat kis eletenek epitgetesevel van elfoglalva es nem nagyon ernek ra semmire. Jo lenne ha lennenek emberek, akikkel lehetne majd kozos programokat is csinalni akar. De irhat mas is, akinek van kedve.
2020. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
81%
Én mindenképpen pszichológushoz fordulnék, hidd el, nagyon sokat tud segíteni egy őszinte beszélgetés olyannal, aki "kívülállóként" látja a problémát. Sokan félnek megtenni ezt a lépést, pedig semmi szégyellnivaló nincs benne, nem kell "betegnek" lenni ahhoz, hogy szakemberhez forduljunk:)
2020. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Dolgozz, végezz hasznos tevékenységet, mert láthatóan nagyon unatkozol, csak ne kívülről várd az életed mozgalmassá tételét.
2020. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Hasonlóan küszködök én is ezzel a barátság dologgal, esetleg, ha gondolod kipróbálhatnánk, hátha kiderül, mi a probléma alapja. (F38)
2020. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolat akkor tud unalmas lenni ha sosem beszegetnek , nincs közös téma, nem hajlandóak változni és meg kompromisszumra sem.

Senki sem akar veled társalogni , talán mert semmilyen ember vagy. 😭

2020. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt az idoszakot visszavonulaskent fogadnam el, mikor semmi nem fog tortenni, semmit nem fogok elerni. De. Attol meg a testem, lelkem elfoglalnam, karbantartanam a lehetosegek szerint. Elterelo dolgokkal foglalkoznek, amikkel ezt az idoszakot kihuzom.
2020. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!