Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit ajánlotok egy huszonéves...

Mit ajánlotok egy huszonéves embernek, akiknek sose volt még barátja? Lehet élni párkapcsolat nélkül? Vagy ha meg is szokjuk az életet nélküle, érdemes úgy élni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 11:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%

"vasbiztosan azt érzem, hogy én már így maradok, és pont ez az amiért most letargikus vagyok"


Sajnos ez a gond, mert a saját gondolataiddal egyedül Te tudsz megküzdeni.

Én is éreztem már sok mindent "vasbiztosan", aminek semmi valóságalapja nem volt.


Vedd észre, hogy ez a pillanatnyi érzésvilágod, nem a jövőd.

2020. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező ! Te egy ÉRTÉKES ÉS FONTOS ember vagy ! Hidd el ezt magadról ! Ne keseregj, biztos találsz magadnak barátokat, pl hobbik révén, fejleszd az önbizalmad, mondjuk gyúrj és főzz új ételeket. Ez sikerélményt fog adni. Kezdj valami újba, rajzolj/fess valami szépet. Járj új társaságokba ! Olvass önismereti könyveket. Ja és humor, humor, humor. Vedd az életet játéknak, nevess sokat, ne vedd magad se túl komolyan !
2020. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
78%

Na, akkor tanácsok:

*Gondolkozz el azon, hogy honnan tudod 100%-osan, hogy így marad minden, ahogy most van?

*Gondolkozz el azon, hogy miért van EKKORA szerepe a kapcsolat hiányának az életedben.

*Ne akard görcsösen a kapcsolatot, mert amikor majd lesz, akkor rá fogsz telepedni, és féltékenykedős leszel, mivel tulajdonképpen egy másik embertől függ a boldogságod, és félni fogsz,hogy elveszted,elveszik tőled.

*Nézz meg másokat, akiknek nincs most párjuk, hogy mivel foglalják le magukat, kérdezd meg tőlük, hogy mik azok a dolgok, amik értelmet adnak a NAPJAIKNAK és nem az életüknek. Az úgyis csak a végén derül ki, hogy mi értelme volt az életemnek.

*Össze kell raknod magad! Milyen ember szeretnél lenni? Mit kell hozzá tenned? Miben kell változtatnod?

*Egy teljes, felnőtt ember szintén egy teljes egész emberhez fog vonzódni. Senki nem akar űrkitöltő lenni.

2020. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

#11 Én képes vagyok változásra és adaptálódásra, úgy gondolom! Fiatal vagyok, abszolút befogadó. Nem rossz doolgok ezek.

Na de, 20+ nagyon ingertelen évről van szó, ezek után most mire számítsak, érted?

Amúgy köszönöm a válaszodat, ahogy mindekiét.

2020. dec. 28. 12:05
 15/31 anonim ***** válasza:
61%
Én nekem nem lehet barátnőm, s pár évvel ezelőtt ugyanígy voltam, mint most te. De aztán rájöttem, hogy saját magamnak akarok élni. Annak kell, nem másnak. Nem másért kell élni, hanem saját magadért. Kell legyen egy célod és azért kell tenni. Én meg akarom venni álmaim autóját, megvan már álmaim munkája, edzek ezerrel, abban akarok mindig jobb és jobb lenni. És tisztában vagyok vele, hogy soha nem lesz senkim, de abszolút nem érdekel, csak magamnak élek és boldog vagyok.
2020. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%
Hmm...esetleg egy hàziállat? Érte megéri mindennap felkelni! Akár egy kutya vagy hal. Szerintem ha megtudod engedni magadnak és vállani tudod lehet érdemes elgondolkozni rajta. Egyébként ne aggódj,biztosan lesz párod! Csak mikor lesz ne kapkodd el. Ismerek pár ilyen embert akik 30 éves találkoztak,jaaj de nagy szerelem,1 év után megházasodtak és most már csak a hitel köti őket össze.
2020. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
68%

ISMERKEDJ, tegyél érte hogy legyen. Magától nem fog az öledbe hullani egy kapcsolat, nem fog bekopogni senki hogy hahó, hallom hogy lakik itt egy magányos ember, legyünk egy pár mostantól.

Én 30 éves koromig bírtam egyedül, aztán rájöttem hogy ha szeretnék valakit akkor nem ülhetek a sheggemen örökké.

32N

2020. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
60%
Most barát vagy párkapcsolat?
2020. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen lehet egyedül élni és van aki élvezi is, de ahogy elnézem te nem ilyen vagy. Volt egy ismerösöm nagyon kevésszer volt párkapcsolatban, nem is alkalmas rá. Szexelt és bulizott folyton, 40 körül is, biztos most is ugyanígy elvan.
2020. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

#16 Ideig-óráig marha jó a kutya, de az nem fog párosulni velem sajnos, így szűz maradok továbbra is. Főleg, hogy a kutyám is lány, így főleg sz#pás.

Figyeljetek, én le tudom kötni magamat, nem az a baj:D Sőt, az a baj, hogy túlságosan is. Túl jól elvagyok a szabadidős f#szságaimmal és az elég húzós tanulnivalómmal, de akkor is, nálam csak népszerűbb lányok vannak, és ez az ami zavar.

(Laktam 2 évig egyedül, akkor még nem ment ilyen jól az önmagam lefoglalása és depressziós is lettem, de ez kit érdekel.)

#17 Köszönöm, mindenképp megteszem, irány a társkereső nekem.😄

2020. dec. 28. 12:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!