Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi bajom van? Meg akarok halni.

Mi bajom van? Meg akarok halni.

Figyelt kérdés

Ürességet érzek, minden életkedvem elveszett, nincsenek céljaim, nem látok semmi jót a jövőre nézve, magányos vagyok, barátaim sincsenek. És a legjobb az egészben hogy szerelmes is vagyok, ez az egy dolog ami éltet még, de mivel ez viszonzatlan így igazából már csak a remény maradt számomra. Amíg vele voltam, éreztem hogy kezdek jobban lenni, aztán megszakadt a kapcsolat, mert túlságosan elválasztott minket a távolság és a vírus. Nagyon ritkán tudtunk találkozni és vége lett. Hiányzik, de ezzel kell együtt élnem.

Bár úgy érzem, már nem bírok tovább küzdeni, nem vagyok képes a boldogságra már egy jó ideje.. Még nem adtam fel. Az a pici remény szikra még nem aludt ki, de lassan lassan az is eltűnik, ami azt jelenti.. meg kell halnom. Nem tudom mi történik velem és hogy mért de meguntam élni. Minden olyan sötétnek tűnik, félek. Félek, hogy sosem lesz ennek vége, sosem leszek újra boldog és nem fogom meglátni a szépet a világban.



2021. jan. 6. 03:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül.
2021. jan. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azzal hogy meg akarok halni vagy hogy én nem vagyok egyedül?
2021. jan. 6. 04:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a gondolatokkal és ezekkel az érzésekkel más is küzd.
2021. jan. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, ez szomorú.. De akkor én honnan kérjek segítséget?
2021. jan. 6. 05:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre vannak külön hotline-ok, de nem ártana felkeresned egy pszichológust.
2021. jan. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen ingyenes beszélgetős telefonos marhaságok semmit nem érnek, azonkívül legtöbbször foglalt, mert mindenki őket hívogatja, pszichodoki kell.
2021. jan. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem most a korona miatt sokaknak teljesen elment az életkedve. Ezért most nehezebb is pszichológust keresni. De pedig szerintem itt csak pszichológus segíthet. Velem is hasonló volt a helyzet, de aztán kicsit jobb lett, most pedig a koronavírus miatt megint nagyon szar. De bízom benne, hogy majd jobb lesz.
2021. jan. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy? Nőnemű? Babázni szeretnél? Üres fészek szindrómával küzdesz Te is?


Próbáld tudatosítani magadban, hogy EZ CSAK EGY ÁTMENETI ÁLLAPOT LEHET!!! Szüleid gondolom, hogy melletted állhatnak ebben a válságos szakaszban - csak nem akarod észrevenni.


Az, hogy a másik valamiért "nem tart szép"-nek, esetleg a nyomott kedélyállapotod miatt lehet. (Ilyet már nekem is mondott egy illető, aztán "visszatért" hozzám többször. Most újra elveszíthetem. Más Hölgyekhez is ragaszkodik, Önmaga döntéseiben bizonytalan.)


Ui: mert "társadalmi elvárások"-nak próbálsz megfelelni. A Hölgyek részéről ez az a bizonyos "üres fészek" szindróma. IMÁDKOZZ ÉRTE, HOGY MEGJAVULJON A KAPCSOLATOTOK ÉS CSODA TÖRTÉNHET!!!

2021. jan. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Egyszer mindennek vége van, az élet változik, ez sem marad ugyanaz. Gondolj arra, hogy mekkora csoda az, hogy te, pont úgy ahogy vagy létezel, és nevess, magadon, másokon, mennyire is kicseszés az élet.


Remélem érted, amit mondani akarok:)

2021. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!