Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tud lekötni semmi?

Nem tud lekötni semmi?

Figyelt kérdés

Szóval, már kb. 2 hónapja, tart ez a dolog. 2 hónappal ezelőtt szerettem meg hihetetlenül a focit egy játékos miatt. Azóta kb. nem érdekel semmi más. De ugye, meccsek maximum egy héten egyszer vannak, azon kívül ő nem él annyira a social media felületeken, hogy minden nap valami újat tudjak meg róla. Nagyon zavar ez a helyzet, mert a nap 24 órájában ezen forog az agyam, és semmi más nem tud lekötni. Pedig régen imádtam olvasni, pörgettem a könyveket, de most ahhoz sincs kedvem, hogy levegyem a polcról, vagy ha igen, akkor két perc után megunom. A netflixen is régen mindig volt egy sorozat amit éppen néztem, de most az sem tud lekötni. Kicsit kezd aggasztani, hogy nem érdekel semmi a focin kívül és az is csak egy ember vonzáskörzetében. Volt már ilyen valakivel? Kezdek kicsit elszomorodni.:(

17/L



2021. jan. 9. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Velem is sokszor előfordult tinikoromban. El fog múlni, csak fellángolás.

Ilyenkor romantikus könyveket olvastam, de úgy, hogy a főszereplőt úgy képzeltem el mint az aktuális crush-om. Így lángolhattam is érte, meg közben az olvasást sem hanyagoltam el.

2021. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%
Próbáld ki a gumipókot! Hidd el, pár darab le tud kötni. Esetleg a spanifert.
2021. jan. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!