Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lesz még valaha normális életem?

Lesz még valaha normális életem?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, de még nem volt párkapcsolatom, nem tudom, hogyan kéne barátokat szereznem..néha nem is bánom, hogy nincsenek, mert akkor arra gondolok, hogy úgyis mindenki rossz, átverni akarnak. Pedig ezt nem lehet mindenkire ráhúzni. Egyszerűen nem érzem magamat normálisnak. Attól tartok, hogy nem lesz belőlem normális felnőtt. Párkapcsolattól is tartok.

A szakot sem szeretem, amin most vagyok az egyetemen.


Szerintetek lesz még valaha jókedvem, normális életem? Természetesen ezekért tenni kell, szeretnék is, vagy egyszerűen nyírjam ki magamat? Mindennap eszembe jut ez is.


Köszi, ha elolvastad és érdemi, nem túl bántó válasszal illetsz majd!:D



2021. jan. 20. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
lehet lesz, lehet nem. viszont vígasztaljon az, hogy jelenleg olyan világban élünk, hogy egyre több lesz a sorstársad...ez is lehet egyfajta pozitívum XD
2021. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor csalódik az ember másokban, ez megesik, de emiatt nem szabad általánosítani, én is voltam így.


Egy kicsit meg kell próbálni nyitottnak lenni, akár odamész valakihez, csak megkínálni valamivel, vagy akármi, hogy emberi kapcsolatba lépj. Ha egyetemre jársz, akkor csak nem vagy egyedül szerintem, úgymond van hol elkezdeni.


Az, hogy nem érzed magad normálisnak.. sokszor először legbelül kell kezdeni a rendezést, és lehet tényleg ilyen irrealisztikusnak hangzok, de ez a találdmegmagad meg értsdmegmagad terápiák jók tudnak lenni, általában tudnak segíteni, még ha "ciki" is ide elmenni. Én szerencsésebb esetnek tartom magam, mert el tudtam magamnak magyarázni a hibáimat, és odafigyeltem rá.


A párkapcsolat általában érződik majd, meg egyszer érkezik, ha vannak barátaid.. valaki majd akihez jobban vonzódsz csak fel fog tűnni.


Az egyetemi szakról sajnos nem tudok beszámolni, hiszen nem mentem egyetemre, de ha abbahagyod sem kell aggódni szerintem, bár nehezen, de anélkül is lehet boldogulni az életben, vannak könnyebb, fizikai munkák is például, vagy okj képzések... ami tetszik igazából. Néha csak egy séta is elég, mert ott megtanulhatsz gondolkozni, akkor egyedül vagy, friss levegőn, de kinyírnia magát az embernek felesleges, ilyenkor mindig arra gondoltam pld. hogy akkor mennyi időt elcsesztem a semmiért.. ami meg fáj.


Szerintem nem kell ennyit aggódni, ez a titka, néha kapcsolódj ki, séta, akármi, de egyszer ha befejezi az ember akkor nincs visszaút, ezért az sosem ajánlatos.

2021. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fsms ***** válasza:
100%

Mindenkinek az tudom mondani, hogy tűzön ki pozitív célokat saját maga számára . Pl. Csatlakozz egy futó klubhoz, természetjárókhoz , járj le edző terembe, etc. Vagy fogadj örökbe egy kutyust biztosan tudsz társaságot találni. Találj valamilyen tanfolyamot főzés , nyelv etc amiből még hasznos is lehet. Vagy szállj be önkéntesnek segíteni valahova. Ezeken a helyeken fogsz találkozni olyanokkal akikkel tudsz kapcsolatot építeni .


Ha nem segít akkor esetleg érdemes szakemberhez fordulnod.

Remelem egy kicsit azért segített.

2021. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszul állsz hozzá.. már előre eldöntöd, hogy rossz lesz de miért lenne az miért lenne halálra itélve minden kapcsolatod? Ennek semmi értelme :) Én azt tanácsolnám hogy ezt a görcsös merevséget lazítsd el nyiss olyan ember felé aki szimpatikus kommunkálj mosolyogj menj el egy kávéra bármi de beszélgess. De NE AGYALD TÚL ne arrra gondolj hogy uristen mi lesz csak éld meg hogy megtetted és majd szépen jönnek az apró sikerélmények. ne félj mert egy életed van !
2021. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem van egy doppelgengerem. Ezt a kérdést én is írhattam volna :'D
2021. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok embernek van ilyen szakasz az életében. Szerintem idővel nállad is fog változni főleg ha, teszel érte bár most nem igazán egyszerű ismerkedni.
2021. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyan így érzem én is kérdező! Kitartást!
2021. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
F/L?
2021. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!