Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szoktassam le magam a...

Hogyan szoktassam le magam a sorozat/anime nézésről?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy mostanában órákat nézek animéket/sorozatokat és nem bírok ellenállni. Csomószor próbáltam megszabadulni ettől a rossz szokástól ,de nem ment. Csak akkor volt sikere amikor befejezek egy sorozato és ürességet érzek utána. Akkor szoktam csak lemondani, de amint találok egy újat ebből rákattanok és nem bírok megállni ,amíg csak meg nem nézem a egészet.

2021. jan. 20. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

van bármi más amit csinálhatnál helyette?

ha nincs, örülj neki hogy legalább az a pár óra eltelt az életedből. én is ezt csinálom.

2021. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van pl rajz, programozás, futás, gyúrás, animáció készítés, sütés-főzés, videószerkeztés, olvasás, írás.
2021. jan. 20. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

pótold másik cselekedettel és ne egyik napról a másikra szokj le. szépen fokozatosan. pl nézel mostanság napi 5 6 órát animét akkor egy hétig 4-5óra (nem kimaxolva a 4et 5öt, minél kevesebbet próbálj meg) aztán 2. héten 3-4óra és szépen lassan csökkenteni.

FOKOZATOSSÁG, ez a kulcs. és persze akaraterő.

Sok sikert kívánok!

2021. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogy a kérdést egy fiatal nő írta ki:)
2021. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es megyek gyorsan egy nemváltó műtétre.
2021. jan. 21. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!