Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok boldog lenni...

Miért nem tudok boldog lenni egy férfi mellett sem?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 33 évesen de még mindig nem találtam meg azt aki igazán illene hozzám. Általában olyan férfiakkal jövök össze akik nem becsülnek és nem értékelnek engem szinte az ellentéteim mindenben. Nem tudok boldog lenni senkivel pedig nem vagyok egy rossz ember mégis nem tudom mitöl van ez.
2021. jan. 23. 16:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Itt vagyok!
2021. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Mindenhol csak őket meg nem veszed emberszámba, mert esetleg nem 190 magas, vagy nem kigyúrt, vagy nem elég nagypofájú.
2021. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tőled függ, nem létezik olyan férfi aki mellett hirtelen boldog leszel, de sok olyan van, aki mellett boldog lehetsz.
2021. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Én is hasonló de F. De nekem nem is nagyon voltak kapcsolataim.. neked mennyi?
2021. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Veled egyidős vagyok!


Teljesen önálló életet élek, saját háztartással. A saját gazdaságomat vezetem. Anyagi gondjaim nincsenek, jó körülmények között élek. Nem dohányzok. A barátaimmal hetente egyszer összejövünk, olyankor iszok 1-2 kört, amúgy nem. Azt sem tudnám megmondani, mikor voltam utoljára részeg, nem is hiányzik!


A szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom, mindennap beszélünk telefonon.


Ha valakit szeretek, azért bármit megteszek, legyen az barát, családtag, vagy Nő!

Utálom a kétszínűséget, nem tudnék együtt lenni valakivel csak azért, hogy legyen valakim.


Most akkor én rendes srác vagyok?

2021. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

15-ös!

Mindig a "bármit megteszek" a kérdéses. Jól hangzik, de egy sablon szöveg, mindenkinek mást jelent, mindenki ezt mondja, mégsem működik minden kapcsolat.

2021. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

A 15-ös vagyok!


A "bármit megteszek" csak annyira sablon szöveg, mint a "hol vannak a rendes srácok"!

2021. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

15-ös! Így van, a kérdezőnek írtam is, hogy nincs olyan, hogy hirtelen boldog lesz valaki mellett. Azért nem boldog, mert vár valami nem létező dologra, nincs olyan, hogy"rendes srác" illetve szinte mindenki az.

2021. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Én rendes vagyok. De kerülöm az ilyen besavanyodott, semmi sem jó nőket..!!
2021. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

15 ös na az már egy jó pont ha nem dohányzol mert én ki nem állhatom ha valaki cigizik de ugyan így vagyok az alkohollal is azt se szeretem de néha alkalmakkor megihat az illetö valamit ha úgy van de az ne legyen sűrűn ennyi.

Az is egy nagyon jó dolog hogy a szüleidet nem hanyagolod el addig kell őket szeretni amig vannak.

2021. jan. 24. 17:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!