Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok boldog lenni...

Miért nem tudok boldog lenni egy férfi mellett sem?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 33 évesen de még mindig nem találtam meg azt aki igazán illene hozzám. Általában olyan férfiakkal jövök össze akik nem becsülnek és nem értékelnek engem szinte az ellentéteim mindenben. Nem tudok boldog lenni senkivel pedig nem vagyok egy rossz ember mégis nem tudom mitöl van ez.
2021. jan. 23. 16:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy egyszer még rendes srác lesz belőlem!:)


A 15-ös voltam

2021. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Aki gondolja és szeretne velem ismerkedni az nyugodtan írjon privátban!
2021. jan. 25. 07:16
 23/36 A kérdező kommentje:
Én is egy normális nőnek tartom magam csak az a baj hogy már nagyon sokat csalódtam az életben. Általában mindig olyanokat vonzok magamhoz aki nem illenek hozzám. Szerintetek az miért olyan nagy kérés hogy szeretnék olyan társat aki nem dohányzik és nem iszik vagy csak nagyon ritkán. Tényleg a mai világban már nincsenek olyan férfiak akik káros szenvedélyektől mentesek vagy csak én nem találok olyat?
2021. jan. 25. 07:23
 24/36 anonim ***** válasza:

Te magad írtad, hogy apád alkoholista volt, ezért vonzol olyan társakat, akik szintén szenvedélybetegek. Ezzel kicsit foglalkoznod kell, mármint apáddal, meg a gyerekkoroddal. Hogy mit éreztél akkor, hogyan viselkedett az apád, neked hogyan kellett viselkednek, stb.

Valószínűleg ismétlési kényszer, újra megteremted azt a légkört, amit gyerekkorodban, és próbálod megoldani. De nem fogod tudni, mert nem a pasikkal van dolgod, hanem az apád alkoholizmusával.

2021. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
24 es csak hogy apám már régen meghalt 2003 ban amikor én még gyerek voltam szinte.Az igaz hogy sokat ivott apám de viszont dohányzott is de sajnos édesanyám is dohányzott ezért is vagyok ellene a ciginek meg mindenféle káros szenvedélynek.
2021. jan. 25. 11:36
 26/36 anonim ***** válasza:
A problémád feldolgozásához nem kell az apád, úgy értettem, hogy vele, mint témával kell foglalkoznod, meg az alkoholizmusával, mint témával.
2021. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Én sem dohányzom,soha nem iszom, csak sportolni járok el otthonról, szoktam főzni, takarítani és van egy csomó ismerősöm, akik hasonlóan élnek. Mondjuk én nem egyedül élek, nem ismerkedni akarok, csak azért írtam, hogy szerintem sok ilyen van.
2021. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
46%

Picit túlértékeled magad nem? Ha helyre áll az önbizalmad akkor megtalálod a barátod.

Persze ezt a hozzászólást észre sem fogod venni picinyem.

2021. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
28 as hát önbizalmam az sose volt már gyerekként kiölték belőlem. Pedig sose ártottam senkinek mindig is egy visszahúzódó félénk magának való csendes lány voltam. Sose találom meg az igazit attól tartok.
2021. febr. 8. 06:36
 30/36 anonim ***** válasza:
Azóta van vmi, kérdező?
2021. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!