Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melyik könnyebb?Odamenni egy...

Melyik könnyebb?Odamenni egy idegen lányhoz és leszólítani,vagy elmenni fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Ha arra gondolok,hogy oda kéne mennem az utcán egy lányhoz és leszólítani,félelem fog el.Ha arra gondolok fogorvoshoz kéne mennem ugyanezt érzem.De a kettő közül melyikre szánja rá magát előbb az ember?

2021. jan. 24. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Könnyebben ráveszem magam arra,hogy fogorvoshoz menjek,minthogy leszólítsak idegen nőket az utcán
Idegen nőket leszólítani nem félek annyira mint a fogorvostól.
Egyiktől sem félek,sem a fogorvostól,sem attól hogy idegen nőt szólítsak le.
39 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tele vagyok gátlásokkal,félelemmel.Sokmindentől félek.
2021. jan. 24. 11:50
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolj hogy mi a legrosszabb ami történhet. Ha leszólítasz valakit, maximum azt mondja hogy "bocs, van barátom" és elviharzik.

Ha elmész fogorvoshoz, a legrosszabb ami történik, a szuri. Attól én is rettegtem, de nem olyan rossz mint amilyennek gondoltam. Egy pillanat az egész, utána nem érzel semmit.

És ha előbb fogorvoshoz mész, akkor utána nagyobb esélyed lesz becsajozni, szép rendezett fogakkal :)

32N

2021. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 én azt hittem hogy idővel elmúlik a félelem és oda merek menni lányokhoz meg el merek menni fogorvoshoz.De nem múlt el, ugyanúgy félek mind a kettőtök:(
2021. jan. 24. 11:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi sem múlik el magától. Az ember fél az ismeretlentől. Sőt, ha halogatod, akkor nő a félelem mert belelovallod magad hogy biztos rossz. Csak akkor tudod legyőzni, ha mész és megtapasztalod. Én pont így voltam a fogorvossal, aztán megtudtam hogy milyen valójában, hogy mennyire semmiség ahhoz képest amit hittem róla, azóta minden évben elmegyek az éves ellenőrzésre.
2021. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Leszólítani egy lányt, aki fogorvos. Na az a kihívás.
2021. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Egyik se jelent nehézséget. Persze nem árt ha van valami a másik félben amivel megfog. Mindkét esetben.
2021. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Hát a kettő nem ugyanaz.
2021. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu. A fogorvoshoz csak be kell menni es szolitanak.
2021. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Előbb csináltasd meg a fogaidat, utána próbálkozz csajozni.
2021. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Szólíts le egy fogorvos lányt!
2021. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!