Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másabbak a mostani fiatal...

Másabbak a mostani fiatal lányok,mint a 10 évvel ezelőttiek,vagy ugyanolyanok?

Figyelt kérdés
Utoljára tíz éve,2010-ben dolgoztam olyan helyen,ahol többségében 20 év körüli lányok dolgoztak.A többség kedves, normális volt,de volt közöttük 1-2 beképzelt is.Viszont az elmúlt 10 évben semmilyen kapcsolatom nem volt sem lányokkal,sem nőkkel.Az elmúlt 10 évben egyáltalán nem beszélgettem lányokkal, csak férfiakkal.Ha most megint egy olyan munkahelyre kerülnék ahol sok fiatal lány dolgozik mire kéne számítanom?Jobbak a mostani 20 éves lányok,mint a 10 évvel ezelőttiek?Vagy ugyanolyanok?Vagy talán rosszabbak?Van itt aki ismer lányokat és tudna nekem ebben segíteni?

2020. dec. 22. 04:11
A kérdező szavazást indított:
Nincs különbség a mostani lányok és a 10 évvel ezelőtti lányok között.
A 10 évvel ezelőtti lányok jobbak voltak mint a mostaniak.
A mostani lányok között több normális van,mint a 10 évvel ezelőttiekben.
58 szavazat
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Talán olyanok tudnak nekem a legjobban segíteni,akik mondjuk egy hipermarketben dolgoznak 10-15 éve és sok fiatal lányt megismert már azóta,hiszen köztudott,hogy az ilyen helyeken jönnek mennek az emberek.
2020. dec. 22. 04:17
 2/31 anonim ***** válasza:
43%

tíz év nagy idő..a tíz évvel ezelőttiek a Z generáció, a mostani húszévesek az Alfa generáció..még ők sem csípik egymást, hát még az utánuk következő Béta generáció..a Z még csak bulizott, az Alfa már inkább jutubos, a Béta már a TikTokon lógó...

Ezt egy piszológus mondta, aki szerint már tíz évenként következik egy teljesen más felfogású generáció..


Mint irod:....."az elmúlt 10 évben semmilyen kapcsolatom nem volt sem lányokkal,sem nőkkel.Az elmúlt 10 évben egyáltalán nem beszélgettem lányokkal, csak férfiakkal"...fura, hogy ilyen előfordul..a lányok pik-pak megérzik, hogy más vagy.

Mindezek ellenére légy laza..


Méghogy tíz évig nem volt kapcsolatod női nemmel?...pfff..ez borzasztó..

2020. dec. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
40%
30 éves vagyok, tesóm 24, és nem talál magának egy normális lányt. Én látom a különbséget, 10 éve tényleg normálisabbak voltak úgy általában az emberek, nem nyomkodta mindenki állandóan a telefonját meg nem számított ennyire a külvilág véleménye meg a flexelés.. most másról sincs szó, a csajok igazából egy mutogatható, pénzes kenbabát keresnek, akinek lehetőleg legyen jó sok követője. Kb ennyi az elvárás...
2020. dec. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
Igazából ezek a generációk mindig változnak,mindig másabbak valamiben.
2020. dec. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Nagy pedo vagy te ocsem...latszik, hogy kizarolag csak azert akarsz ilyen helyre menni, hogy fiatal lanyokkal legyel.
2020. dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%

#3 Ooh szóval azért kellett 10 évvel ezelőtt azt hallgatunk tőletek, hogy milyen felszínes, üres rongyok vagyunk, hogy most a mai fiatal lányok feje fölé tarthassátok, hogy "bezzeg régebben normálisabbak voltak a nők".

10 év múlva szentté is fogtok avatni minket, vagy mi?


Már írták, de minden időszaknak megvan a maga mentalitása, így teljesen felesleges összehasonlitgatni azokat a nőket akik most fiatalok, és azokat, akik 1-2 évtizede voltak azok. Csak egyetlen dolog nem fog változni, mégpedig az, hogy a férfiak mindig a "mai nőkre" panaszkodnak.

2020. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
47%
Attól még, hogy mások a hétköznapi szokásaik, mint a 10 évvel ezelőttieknek, attól még ugyan azt a jellegzetes magyar természetet hordozzák ők is, mint a korábbi generációk. Nem kell olyan óriási különbségekre gondolnod, ugyan azt nevelik bele indirekt az emberekbe, mint 10-20-30-40 évvel ezelőtt.
2020. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező a 19 évvel korábbi generáció sem volt semmivel jobb, a mai generáció szerintem szimplán őszintébb, a tíz évvel ezelőtti az álszent libák generációja.
2020. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%

Akkor is ugyan úgy pattogtak a férfiak, hogy "bezzeg az előző generáció női" meg az előtt is, sőt, már a középkorban is pattogtak. Olyan az mint hogy az idősebb generáció szerint mindig rosszabb a fiatal, bármelyik korban is vagyunk.

Nem ugyan olyanok, mert a generációk kicsit mindig változnak. De nem lehet ráhúzni, hogy jobb vagy rosszabb mert 1.) minden ember más 2.) most kinek az értékítéletét vegyük abszolútnak? Mert bármilyet is, valaki mindig rá tud mutatni hogy nem az a helyes.

2020. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%

Az alap sémák ugyanazok azonban az arányok valamivel másabbak...

pl anno egy lany sem volt már szuz 17 év felett most meg már jo or van aki 23-24 évesen is szuz nem azert mert csúnya hanem varja a normális partnert

2020. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!