Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha öngyilkos...

Mit tegyek ha öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés
Egész életemben azt hallgattam, hogy szar vagyok és, hogy semmire se viszem a családom nem igazán szeret(mindig én vagyok a rossz meg mindig engem kell lebaszni), a "legjobb" baratnőim átbasznak, suliban a legjobb fiubaratomnal is en vagyok a szar... ebbe a kib@szott világba senkiben sem lehet bízni minden este vágdosom magam ami tudom, hogy nem jó de mégis jobban érzem magam tőle. Tudnátok nekem segíteni akit ismerek senkiben sem tufok már megbízni...

2021. febr. 8. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Pszichiáter.
2021. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Napi legalább három ilyen kérdés születik, mi pedig mindig ugyanazt a választ adjuk: pszichológus/pszichiáter. Hajrá!
2021. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
A válasz még mindig a pszichológus.
2021. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Vagy kineziológus vagy csaladallitas. Azok kevésbé macerasak, viszont hasznosak.
2021. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerezz egy párt!
2021. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Oda tetted valaha valamiben magad úgy igazán? Csináltál már valamit teljes odaadással? Csináltál már valami hasznosat? Önkénteskedtél már? Ha nem, akkor eddig nem is éltél igazán, és mindenkinek igaza van, aki azt látja, hogy pazarlod el az életed, és csak nyafogsz egy sort, hogy öngyi akarsz lenni...
2021. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6/6-nak szoktam segíteni másoknak amiben tudok, csak úgy elszoktam járni szemetet gyűjteni, hogy védjem legalább ennyivel a környezetet tudom, hogy ezzel nem megyek nagyon semmire de nem nagyon tudok egyenlőre mást csinálni... a környékünkön sok a hajléktalan és nekik szoktam venni ételt valamint adni is szoktam nekik ruhát(pŕnzt nem akarok egyrészt nem engedik őket be már itt egyik boltba se,inkább ètelt veszek nekik mint pénzt adok amit meg piára vagy hasonló dolgokra elköltenek) amit szeretek csinálni azt szoktam is csak most a vírus miatt sajnos nem igazán tudom úgy ahogy eddig(pl. esti séta már hajnali séta amikor meg alszik a város és minden csendes, futni elszoktam járni edzőterembe nem igazán tudok...) és amiben tudom abban oda is teszem magam amennyire lehet
2021. febr. 9. 19:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Pszichologusnál már próbálkoztam de nem nagyon jött össze. Igazából semmit se segített...
2021. febr. 9. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem régen az segített, hogy minden szart kiírtam magamból ami bántott. Próbáltam még minél többet barátokkal is lenni de velük nekem sem volt sok szerencsém.

Illetve kerestem olyan elfoglaltságot ami kicsit elterelte a figyelmem ez nálam olvasás volt.

23/L

2021. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
El kell menni pszichiáter szakorvoshoz. Antidepit fog adni, meg terápiát javasol majd. Ezek segíteni fognak.
2021. febr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!