Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valaki még ezzel az...

Van valaki még ezzel az érzéssel, és gondolt már tenni ellene?

Figyelt kérdés

Néha alakul úgy hogy az ember nem tervezi, nem szeretné, vagy nem fér bele az életébe hogy komoly párkapcsolata legyen. Viszont a barátoknak is van külön életük, család, stb. Néha tudunk csak időt szakítani egymásra, de olyankor alaposan kibeszéljük magunkat, tudom hogy bármikor, bármiben számíthaok rájuk. Viszont van hogy csak úgy olyan jó lenne beszélgetni valakivel, megosztani magvas és kevésbé magvas gondolatainkat, vagy csak elmondani hogy milyen szar vagy jó napunk volt, nevetni egy jót , esetleg beülni valahova Szóval a magányosság a probléma.

Úgy vagyok vele hogy megpróbáltam itt, és vagy bejön, vagy nem :-) Ha esetleg valaki válaszol az privátban is megteheti.

36 éves vagyok, szóval nem mai csirke, és nem a társkeresés a legfontosabb célom



2019. aug. 20. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Hová valósi vagy, ha kérdezhetem?
2019. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor így középkorúként lassacskán beláthatnád, hogy az élet nem csak munkából meg karrierből áll.

Egyébként meg nem kell a mellébeszélés. Az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. Persze, vannak korlátok, de ez "a párkapcsolat nekem nem fér bele az letembe" ne is haragudj, de butaság.

Ha viszont így döntöttél, akkor vállald a következményeit.

2019. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Tiltottak ma :/ pedig a maganyos embert nem kellene meg innen is kiverni :(
2019. aug. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a 2-esnek: Nem azt írtam hogy az időmbe nem fér bele, számtalan ok miatt dönthet úgy az ember vagy alakulhat úgy hogy nem tud vagy akar felelősséget vállalni egy komoly kapcsolatért, én pl nem szeretnék. Ez tény és nem ez a probléma, mert lehet pl társas magányban is élni, ezt már megtapasztaltam. A probléma az, hogyha az ember bezárul, magának való lesz mert mindenfajta kommunikációt megszüntet maga körül hasonló jelszavakkal mint ? megoldok mindent egyedül, senkire nincs szükségem, stb. Sokan, nagyon sokan vannak így, akár társas magányban élők is. Én csak ezt szeretném elkerülni úgy. Pont ez volt a lényege a kérdésemnek, hogy a hasonszőrűek tudjanak egymásról mert erről senki nem szeret bezzegelni, fel lehet fogni ezt is egy társadalmi csoportnak akár, ha már annyira szeretünk skatulyázni.
2019. aug. 21. 18:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Hello 3-as! Észrevettem :-) Én nem tudom mit és hol vandálkodtál, de előbb-utóbb úgyis visszakönyörgöd magad ide :-)
2019. aug. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!