Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak egy fiatal lány társasága...

Csak egy fiatal lány társasága tudna megszabadítani attól,hogy boldogtalan legyek?

Figyelt kérdés

Nem akarom részletezni,hogy mi a gondom,mert nagyon hosszú lenne leírni.

A légyeg,hogy jelenleg eléggé magam alatt vagyok.Elvesztettem az állásom,lassan felélem a tartalékaimat és teljesen reményvesztett vagyok.

Régebben volt egy fiatal lány, aki akkor átsegített a nehézségeimen és mindent meg tudtam vele beszélni.

Remélem,talán sikerül újra....



2021. jan. 9. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2021. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ezt úgy hívják, hogy mások kihasználása. Szerintem ne járasd le magad még jobban.
2021. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem,én is azt hittem,nyilván jó ha van kapcsolatod mert akkor tud az ember teljesen boldog lenni.

Először saját magadnak kell boldognak lenni,tedd rendbe az életedet,végezz önismeretet,szerezz munkát,ha boldog tudsz lenni és rendesen éled az életedet vagy is jól érzed magadat egyedül is akkor jöhet a kapcsolat, sok sikert.

2021. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha gondolod, beszélgethetsz a 3 éves lányommal.

De ott leszek, és ha beszélgetésen kívül bármi mást is teszel akkor eltöröm mind a 2 lábad egy fél méteres vascsővel.

2021. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Amíg szingliként nem tudsz boldog lenni, senki sem fog tudni rajtad segíteni. Senki nem szeretne segélyszolgálat lenni.
2021. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy nem. Ez csak egy újabb önsajnáltatás, picsogás.
2021. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Miss Endzsi ***** válasza:
83%
Ez nagyon gáz.
2021. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát a társ nélküli élet depressziót okoz. Szóval elég hülye emberek vannak itt. Nekik biztos van és természetesnek veszik. Nem mondom hogy nincs más bajod is, de ez is betalál. Egy társ nélkül sokáig nem húzod. Így lett az ember kitalálva. Az már más tészta hogy valószínűleg nem kellesz a nőknek. Nagyon le kell adni az igényeid hogy legyen. Vagy kell legyen valami jó benned ami másnak nincs.
2021. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

És miért annyi a lényeg, hogy fiatal legyen és nő?

Valami picsogó kislány kell aki mellett valakinek érzed magad?

2021. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Miss Endzsi ***** válasza:
82%
8, nem erről van szó, hanem a kikötésről. Előttem egy anyuci pici fia jelenik meg, aberált mentalitással.
2021. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!