Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van itt,aki örül hogy...

Más is van itt,aki örül hogy szabadnak érezheti magát,de mégis boldogtalan?

Figyelt kérdés
Megszakítottam a kapcsolatot azokkal az emberekkel,akik inkább hátráltattak mint segítettek az előrelépésben,a munkahelyen is jól elvagyok,magam osztom be az időmet,senki nem szól rám semmiért,ott is szabad vagyok.Ez jó érzés,de mégis boldogtalan vagyok.Kellene egy barátnő.És attól hogy barátnője van valakinek,még mellette lehet szabad.Tehát jól érzem magam,de mégsem vagyok jól.Más is van aki így érez?

2020. dec. 15. 13:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Vágytam a szabadságra,de nem az ilyenre.
2020. dec. 15. 13:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magaddal találd meg a közös hangot először, ne egy kapcsolattal próbáld megoldani a problémáidat.
2020. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. A boldogságodat nem fogja más elhozni, neked kell tenned érte!


Elég sokan vannak azok, akik hasonlóan éreznek, csak nem feltétlen látni rajtuk... És úgy gondolom rajtad se.


Fel a fejjel, rengeteg a lehetőség amiket csak észre kell venned! A keményen megszerzett dolgokat lehet csak igazán értékelni!

2020. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hm,ez egy jó kérdés. Hasoló cipőben járok,de sokszor az időjárásra fogom,hogy vacakul érzem magam.Front,de attól még pozitívan gondolkodom,de sokszor nagyon hiányzik egy hasonló gondolkodású barát akivel kisegítenénk egymást a mély letargiából.Amikor csak egy simogatás egy terelő beszélgetés kellene,de nincs.Sajnos a teljes bizalom ide juttatja az embert.Soha nem voltam ilyen tanácstalan mint most.Mivel nem lehet utazni,szállást kivenni így ki kell bírni.
2020. dec. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!