Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az normalis hogy 29 évesen...

Az normalis hogy 29 évesen ezt érzem?

Figyelt kérdés

Valamiert nem érzem jól magam a bőrömben. Olyan semmilyennek érzem az életem. Hianyzik az a nyüzsgés ami fiatalabb koromban volt meg (17-25 évesen). Azt érzem hogy az emberi kapcsolataim teljesen ellaposodtak. Szinte senkit nem tudok rávenni a kozelemben egy random találkozásra. Mindig csak a kifogások, a munka, párkapcsolat, stb. Mintha minden ember unalmassá vált volna és elvan otthon a semmittevesben. Egyszerűen megorulok. Nagyon jó munkám van, + párkapcsolat, hobbik. De meg is úgy érzem nem kerek az életem. Sokszor gondolkozok azon, hogy mi az élet célja. Talán azért értem ennyire elvesztve magam, mert meg nem talaltam meg a fő célom amiért tevékenykedhetek?

Tudom hogy 30 fele már más az emberek ritmusa mint fiatalabbon. Legalabbis átlagban. Na én nem ilyen vagyok. Kell a pörgés, egy at beszélgetett ejszaka, imadok új embereket megismerni. És ez mind hianyzik most az életemből.

Befarsultam. Évek óta ezt érzem és nem tudok kijönni belőle. Lehet hogy a párom is közre játszik? Ő annyira nem elmaszkalgstos, persze simán mennek nélküle is. 6 éve vagyunk együtt. Normalis így az élet?



2021. febr. 19. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Én sajnos ezt érzem 25 évesen. Semmi kedvem ismerkedni se mert mindenki untat, vagy nem érdekel.

Úgy érzem csak egy külföldre kültözés tudná ezt orvosolni :/

2021. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is 29 vagyok, sokszor érzem ezt mióta bezártak mindent. Nekem semmi bajom nem volt, amíg el tudtam járni bulizni, szabadon találkozhattam a barátaimmal. Kezdek én is magamba fordulni, a hobbiaimat sem csinálhatom, ha találkozunk barátokkal, este 8-ra haza kell érni.

Nem csoda, hogy így érzel.

2021. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy érzek 1es: én már megtettem, de semmivel sem jobb
2021. febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 Külföldön sem lesz jobb ha itthon ezt nem tudod meglépni,tapasztalatból mondom.


22 éves.

2021. febr. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Én is ezt érzem! De nem vagy vele egyedül cimbora. Ez a szar helyzet miatt van. Mert 1 éve félni kell egy influenzától. Rengeteg ember érezz így mostanában.


25 F

2021. febr. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És mi van ebben az esetben, ha ezt nem a covid hozta elő. Hanem ha már 2-3 éve tart? A virus meg csak egy éve van. Előtte is ilyen érzéseim voltak. Szerintetek min kene változtatnom?
2021. márc. 21. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes elmenni egy jó szakemberhez ebben az esetben. 2. válaszoló vagyok, én fél éve elkezdtem pszichológushoz járni, rengeteget segít.

Az ember sokszor rájön, hogy vannak sémák, dolgok az életében, amik gyerekkorból, szülőkkel való kapcsolatból fakad, és ha ezeket felismerjük, nagyon felszabadító érzés lesz.

2021. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!