Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy férfi jól néz ki...

Ha egy férfi jól néz ki minden korosztályból bejön nőknek,ha meg nem,akkor egyik korosztályból sem?

Figyelt kérdés
Vagy több nőnek is tetszik valaki,vagy egynek sem.Ez a két véglet van.Vagy nem?

2021. febr. 26. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A születésem előtt 50% esély volt rá hogy jól fogok kinézni és 50% hogy nem.Sajnos nem sikerültem jól.Már általános iskolásként tudtam,hogy nem lesz könnyű dolgom ha nőt akarok majd.
2021. febr. 26. 18:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb minden zsák megtalálja a foltját 😇
2021. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, még egyazon korosztály minden tagjának sem fog tetszeni. Néhány ideálom egyáltalán nem jön be a barátnőimnek, pedig pár hónapos különbségek vannak közöttünk. Sőt, számomra a barátom külsőleg tökély, de a húgomnak egyáltalán nem jön be.


Akarni pedig a WC-n kell, tudod. A társkeresés nem úgy működik, hogy te akarsz valakit és hopp, meglesz.

24/L

2021. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3 as én ha holnap találnám meg már az is késő lenne.
2021. febr. 26. 18:18
 6/12 A kérdező kommentje:
4 nem azt mondtam hogy minden nőnek bejön minden korosztályból,hanem azt hogy minden korosztályból több nőnek is bejön aki jól néz ki.Sajnos nekem nem volt szerencsém,pedig anyám is csinos volt fiatalkorában és apám is jól nézett ki.Nővérem szintén jól néz ki,sorba állnak érte a pasik.Nekem nem volt szerencsém.
2021. febr. 26. 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Lényegében igen, bár itt úgyis meg fogják cáfolni az itteni nők, hogy igen-igen, jó pasi a Ian Somerhalder meg a Johnny Depp, de túl öreg, ők meg 18 évesek és nem dugnának velük. A valóság mást mutat.


Igazából kétféle férfinek van értelme léteznie a mai világban. A jó pasiknak (felső 20%) és a gazdag pasiknak (1 millió, de inkább 10 millió dolláros vagyon felett). Az összes többi egy álomvilágban él, különben a kegyetlen valóság miatt öngyilkos lenne vagy depresszióssá válna, hogy még a saját felesége is csak úgy elvan vele, de nem kell neki igazán, nincs az a szenvedély, az a tűz, az a hatalamas szexuális energia köztük, csak a napi rutin meg a kínlódás a gyerekekkel. Rosszabb esetben úgy ég ki a kapcsolat, hogy még gyerek sincs.

2021. febr. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Barnabas333 ***** válasza:
7es 100%ban igazad van. Sajnos...43f de nem baj a világunk már úgyis pusztul...😀
2021. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából kétféle férfinek van értelme léteznie a mai világban. A jó pasiknak (felső 20%) és a gazdag pasiknak (1 millió, de inkább 10 millió dolláros vagyon felett)."


Nem kell besz*pni a szex- és pénzmániás világot, mely a hamis sikerekre épít.

2021. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

#9: Mitől hamis siker, hogy aki jól néz ki, az könnyedén fel tud szedni lányokat, akár Tinderről is? Nem ő verseng a nőkért, hanem érte versengenek a nők.


Mi hamis siker azon, hogy ha elengedő pénzed van (és nem kell megszakadnod érte a munkában), akkor még 70-80 évesen is kaphatsz 20 éves lányokat, máskülönben meg már 5 év korkülönbségen rugóznak, hogy sok-e vagy sem. (és még fordítva is, ahol a nő az idősebb)?


Éppen ez a kettő a VALÓDI siker, az összes többi csak illúzió meg önáltatás.

2021. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!