Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is leépültek a barátai...

Másnak is leépültek a barátai az évek alatt?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és azt vettem észre, hogy senki nem keres, ha csak én nem írok rà az illetőre. Mindig ahhoz voltam szokva, hogy vannak barátaim, amióta dolgozom kb nincsenek, voltak egyetemről illetve, 2 középiskolás baràtság,amikről azt hittem örökké tart, mostanság viszont ők sem keresnek már. Velem van a baj, hogy nem keres senki vagy ez valami gyakori jelenség mostanság?

2021. márc. 8. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Így szokták

Amint lehet mindenki ugrik a szarabbnál szarabb párkapcsolatokba csak hogy nehogy egyedül kelljen töltenie néhány estét

Nincsenek már olyan barátságok amikre te vágysz a ti korosztályotokban, mindenki ki akarja használni a másikat, ha nem származik valamilyen haszna a te "barátságodból" akkor keres olyat akiéből igen

2021. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Enis 23 eves vagyok es pontosan ez a helyzet a regi baratnoimmel. De mar en se keresem oket.

Ha ok nem kivancsiak ram nem eroltetek semmit.

Jobb is nelkuluk:)

2021. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szomorú ezt olvasni:(

Már én is így vagyok vele, utolsó vàlaszoló, hogy minek erőltessem...

2021. márc. 8. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2021. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ami nem megy nemkell eroltetni hidd el.

2 es vagyok

2021. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Szomorú, de ez velem egész életemben így volt, eddig. Mindig én fektettem bele mindent a barátságaimba. Volt olyan is, hogy egyszer lemondtam egy programot (megjegyzem, a baráti társaság többi tagjai is ezerszer mondtak már le, meg amúgy is mi ezzel a baj?), aztán konkrétan ki lettem paterolva abból a társaságból, mondván "én elhanyagolom őket". Több éves barátság volt. Szerintem ott döntöttem el, hogy én nem fogok többet senki után sem koslatni.
2021. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki...

Még az is törölt az életéből, akit testvéremként szerettem. Közelebb állt hozzám, mint a tulajdon szüleim. De sajnos csak én gondoltam így, bepasizott és azzal a lendülettel eldobott sok-sok év barátságot, egy szó nélkül, magyarázat nélkül tűnt el.

Egyszer felkeresett és adtam egy esélyt a barátságunknak. Aztán eljátszotta másodszorra is ugyanezt. 😞

2021. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem éppen ez az életkor az, ahol nagyon észnél kell lenni. Mindenki életében nagy változások jönnek, már nem hatalmas buli az élet. Mindenki küzd a szürke mindennapokkal, a megélhetésével, a párkapcsolatával, akármivel. Aztán majd jön az időszak, amikor mindenki megházasodik, gyereket vállal és azért húz szét a társaság. A döntés a tiétek, hogy igyekeztek-e megőrizni a régi barátságokat és a napi hajtásban is szántok egymásra időt, vagy elengeditek egymás kezét.

Az én életemben is voltak hasonló jelenségek. Nem is maradt meg mindenki a társaságban, de az egyetemi barátokkal a mai napig jó viszonyt ápolunk és legalább félévente megoldjuk, hogy találkozni tudjunk. Nehéz ellavírozni ebben az életszakaszban úgy, hogy ne hanyagolj el valamit/valakit. Az biztos, hogy 10 év múlva nem jó arra ébredni, hogy nincs senki, akire számíthatnál.

2021. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!