Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érezte már ezt más fiatal is?

Érezte már ezt más fiatal is?

Figyelt kérdés

25 vagyok. De mintha az utóbbi 10 év egy szempillantás alatt eltelt volna... elrabolták tőlem... a pszichés rohamaim... a bunkó osztálytársaim, a depresszió stb. 25 vagyok s nemrég a nagymamám aki 80 éves, rosszul lett, koszorúér probléma... de szerencsére jól van. Anyukám is magas vérnyomást észlelt magán 55-évesen majdnem 200-at!

És elgondolkodtam kissé, így 25 évesen, mennyire mulandó az élet... egész életemben azt éreztem, mintha egy futóversenyen vennék részt de be van betonozva a lábam. Mindenki lefutotta a saját köreit csak én nem tudom megtenni: már mindenki házas,jön a gyerek, én meg nem tartok sehol. Mindenki azt mondja, húzzak bele, de eddig csak lepattantam, ah lányokról volt szó. Minden pillanatot igyekszek megélni de, mára már belefáradtam ebbe. Az a lány akibe nagyon szerelmes voltam többször megalázott és lökött magától. Engem szinte csak megaláztak a lányok.

Másból se ált az életem csak a csúfolásból a külsőm miatt, a kirekesztésből és a megalázásokból. Ma már nem tudok egy lányra úgy nézni mint előtte... Csak rossz élményeim vannak velük.

Itt avgyok 25 évesen munka nélkül és úgy érzem semmit nem értem el az életben, mert valami mindig visszatartott, lefogott, hátráltatott. Mintha gúnyt űzne velem az élet. Mintha mindenki élvezné hogy belém rúghat, megalázhat.

Itt vagyok 25 évesen s anyukám is azt mondja egyre többet, hoyg már a B oldal pörög, neki mint a bakelit lemezen...Minden aminek szépnek kellet volna lennie az ordenáré és elrontott volt az életemben. Olyan mintha mér vagy 100 évet leéltem volna...



2021. márc. 15. 20:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És folyton azt éreztem, hogy állandóan lemondunk, spórolunk vagy csak filozunk anyukámmal egy döntésen, jól átbeszélve - amiről utólag kiderül hoyg semmi értelme nem volt, az áldozatnak.
2021. márc. 15. 21:02
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Kb. pont ilyen vagyok

19/F

2021. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Igyál k*rvasok bort, aztán nyomj magadon egy hard resetet, és csak olyan lánnyal kezdj akinél látod, hogy van esélyed. Adj picit lejjebb. Olyat válassz akinek mondjuk még kisebb az önbizalma mint a tied, vagy neki is szépséghibája van. Ilyen ez a világ.
2021. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

A világ egy kegyetlen hely és ahogy az idő múlik, a helyzet csak rosszabbodik.


Sajnos nem való ez mindenkinek, nekem se. De mivel megszülettünk, el kell viselnünk azt mit a gép dob.


"csak olyan lánnyal kezdj akinél látod, hogy van esélyed" én csak ilyen lányoknál kezdtem, akik adták a nagykönyvben leírt jeleket, flörtölés stb. Aztán mikor randira hívom őket, közölték ,hogy "ők csak barátként tekintenek rám"

2021. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Érezte sok ember már ezt, viszont neked kell tenni ellene. Próbáld a dolgok pozitív oldalát meglátni.
2021. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Amit el akarsz érni, azért dolgozz meg. Válassz egy harcművészeti ágat és tarts ki mellette. Minden áron. Ez megtanít összpontosítani az akaratod. Emberré, férfivé válni kell. Senki sem születik annak. Így érheted el a legrövidebb idő alatt azt, akivé válni szeretnél.
2021. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Igen mert elkövettek egy hibát, feltételezd mindig a legrosszabbat, kalkuláld bele és vésd be az agyadba, hogy mondhat nemet, így nem tudsz csalódni.

Nekem van egy ilyen tulajdonságom, hogy új helyre megyek, vagy minden emberről a legrosszabbat feltételezem először így aztán sokszor kellemesen csalódok.

2021. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvastam volna, annyi hogy en 26 vagyok. Eddig volt 2 baratnom es ennyi. Az elsotol undorodtam kb es szembe koptem magam szinte hogy uristen ez jut nekem? A masodik mar egy csinos volt de a belso ertekei nulla volt es nem egyeztek a belso ertekeink . O vele 2 evet huztam le. Lassan 1 ev eltelt es azota is egyedul vagyok. Probalkozom de semmi nem jon ossze. Regi gyerekkori baratomra rairtam facen es vissza sem irt. Es ez nem az elso. Undorito egy mocskos vilag tele ilyen gane emberrel.
2021. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm z eddigi válaszokat! Sajnos nem jó világ felé menetelünk.
2021. márc. 15. 21:57
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
12 a világod a kezedben van.
2021. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!