Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kéne felvállalni...

Hogyan kéne felvállalni magamat, és elkerülni azt hogy hazudnom kelljen?

Figyelt kérdés

23 évesen borzalmas problémában vagyok. Állandóan hazudnom kell mindenről az embereknek. Munkahelyemről, hobbimról érdeklődési körömről

Ez borzalmas így már lassan 7-8 éve. Önbizalmam nulla, és valami miatt minden ember átnéz rajtam. Komoly barátom, barátnőm ismeretségem soha nem volt még.. Én már egyedül fogok lenni mindig?


2021. márc. 20. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi a tökömért hazudozol?
2021. márc. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az, amit nem mersz elmondani másoknak?

És miért nem mered?


Ha szeretnél erről beszélgetni, keress meg privátban. Sokat tudok segíteni neked, mert ezzel foglalkozom.

2021. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Munkahelyemről": ha valami szupertitkos munkád van, akkor csak annyit mondj, hogy van munkád, legális, de nem akarsz róla beszélni, vagy titoktartási kötelezettséged nem engedni.

"hobbimról érdeklődési körömről": ez nem lehet annyira gáz, ma már mindenkinek van valami spec. dilije, ez nem lehet kifogás.

2021. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attol tartok, egyaltalan nem kene hazudnod.

Ha az volna, hogy homoszexualis vagy es tipikus kozepkori kornyezeted van, vagy szeretteid, akkor onvedelem is, ertem.

2021. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincs kőbe vésve a jövőd... Első körben azt javasolnám, céltudatosan keresd azok társaságát, akik hasonló szituációban vannak - egyébként rengetegen vannak... Velük több közös pontod lesz és biztosan jobban meg is értenek majd.
2021. márc. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy amit én kedvelek vagy még benne vagyok aktívan, az már a mai korosztályt egyáltalán nem érdekli, sőt le is nézik. Meg kell mondjam, emiatt tagadom az egészet, barmi is történik. Csak ha hazudok utána félhetek hogy kiderül... És máris megvan a baj belőle.
2021. ápr. 8. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne hazudj.

Oké, értem én, hogy nehéz, ha eddig ezt csináltad, de próbáld meg.

"amit én kedvelek vagy még benne vagyok aktívan, az már a mai korosztályt egyáltalán nem érdekli, sőt le is nézik"

Próbálj olyanokkal beszélgetni, akik nem nézik le. Egyébként biztos, hogy lenézik, vagy csak te érzed úgy?

18 vagyok, járkáltam suliba MacGyveres füzettel (itthon nyomtattuk), elején azt hittem, tök gáz, égő, aztán rájöttem, hogy valójában senki le se sz*rja

Egyébként mi az, amit tagadsz, amiről hazudsz? Ízlés (öltözködés, zene, film, könyv, stb. téren)?

Munkahelyedről mit? Valamiből mindenkinek meg kell élnie, es az emberek ezt tudják. Vagy az ottani emberek, események?

2021. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!