Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy prostituáltként dolgozó...

Egy prostituáltként dolgozó lány figyelembe veszi,ha a vendége nem keres jól?

Figyelt kérdés
A prostik általában beszélgetnek a vendégeikkel.Egy ilyen beszélgetésnél kiderülhet,hogy a férfi például szórólapozik és egy hétig járja az utcákat,egy hétig dobálja a postaládákba a szórólapokat azért a pénzért,amit odaad a prostinak 1 óra szexért cserébe.Ilyenkor a prosti figyelembe veszi ezt,és igyekszik hogy a vendége jól érezze magát?Odateszi magát,azt akarja hogy a vendége elégedetten távozzon,ha már ilyen nehezen kereste meg a pénzt amit aztán odaadott neki?Vagy ugyanolyan bánásmódban részesül mint a többi vendég?Vagy ez a prosti személyiségétől függ?

2021. márc. 29. 09:31
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
86%
Oké hogy szánalmas, de minek bántjátok? xd
2021. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért fog veled beszélgetni, hogy húzza az időt, és ha többet vagy ott többet fizetsz a végén és a munka is kevesebb volt veled arányaiban.
2021. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
22 úgy tudom előre kell fizetni.
2021. márc. 29. 10:38
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
A pék figyelembe veszi? A patikus figyelembe veszi? A jegyellenőr figyelembe veszi? Miért lenne más egy prostituált?
2021. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
95%
Prosti pénzéhesek. Ha a kenyérre valót adod oda se érdekli. Te bajod.
2021. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
95%

#25

Ebben semmi pénzéhesség nincs, hiszen senki sem kényszeríti a kérdezőt vagy bárkit, hogy igénybe vegye a szolgáltatásait, ha ennyire nincs pénze.

2021. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
38%
26. Persze egyértelmű. Nem azért mondom hogy pénzéhes mert nem sajnálja a kérdezőt. Hanem azért mert alapból azok.
2021. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
84%
Leszarja hogy mennyit keresel. Ha esetleg elmondom neki akkor tudni fogja hogy valószínűleg nem leszel visszájáró vendég szóval mégannyira se teszi oda magát, csak legyen túl rajta minél hamarabb és kész. Ezek nem fognak megsajnálni és egyáltalán nem fogja érdekelni hogy milyen keményen dolgozol a pénzedért, simán elveszi akár nulla teljesítményért is szemrebbenés nélkül. Nem véletlenül k*urvák az ilyen pénzéhes nők.
2021. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
99%

Magyarul: csöves vagy és gyűjtögetés helyett qrvázol, ráadásul olyan spúr vagy, hogy némi akciót remélsz tőle.

Most nem azért de szerinted ő nem azért fogadja a sok lúzert mert anyagilag rászorul?

Ha én prosti lennék, alapból meglenne a véleményem a sok kis komplexusos csíráról akik képtelenek csajt fogni maguknak /ingyen/ avagy olyan beteg perverz vágyaik vannak amit csak pénz fejében vállal be bárki is. Na erre ha még próbálna valaki alkudozni vagy sajnáltatni magát, akkor pláne offos.

2021. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%

A szállodában ahol dolgoztam volt egy ilyen lány, a lényeg:


- előre fizetsz, de ha tovább maradsz + dolgot kérsz az feláras, tehát előre is fizetsz

- csóró ügyfél nem fogja odaküldeni az ismerőseit mint pl. A városba utazó ügyfelei, partnerei, ajánlani másnak

- csóró ügyfél nem lesz visszajáró vendég

-csóró ügyfél nem fog zsírosan jattolni

- csóró ügyfél nem fog drága pezsgőt stb.-t kéretni a szobába

- én sem (vagy csak én nem) gondoltam volna, de a visszatérő pénzes vendégek bizony vittek néha ajándékot, ékszert, ruhát na ezt sem fog tőled látni


Akik legalább egy pontot teljesítenek inkább az lesz nekik a szimpatikus.

2021. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!