Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lassan annak az embernek kell...

Lassan annak az embernek kell elnézést kérnie aki normális?

Figyelt kérdés
Az hogy nem érdekel senkit hogy becsületes vagyok,hogy nem hazudozok,hogy becsületes vagyok,hogy dolgozom,hogy nem iszom nem dohányzom az egy dolog.De én úgy érzem hogy rossz szemmel is néznek rám akik ismernek.Még a végén elnézést kell kérnem amiért nem vagyok egy szemét ember.Más is szokta így érezni?

2021. márc. 30. 07:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Mármint nem téged, hanem aki felidegesít, megsért.


20-as voltam.

2021. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
45%

"nem is voltam,nem is leszek,sőt azt mondom hogy nem is kell annak lennem."


Mindenen lehet változtatni, ha az ember akarja, és tesz is érte. Tudnál az lenni, ha akarnál, te csak nem leszel az, mert a könnyebbik utat választod.


Magadért se küzdesz, hogy kiállj magadért? Azért nyomnak el, és csesztetnek, mert hagyod magad, az ilyet meg kikezdik. Saját magad alatt vágod a fát. Ha nem véded meg magad, akkor ennek ez a következménye.


Nem tiszteled magad még annyira se, hogy megvédd magad rendesen és úgy,hogy leszálljanak rólad.

Nézz mélyen magadba, foglalkozz önismerettel és tanulj a hibáidból!

2021. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
20 nem tudom mit lehetne bennem utálni.Teszem a dolgomat,nem bántok senkit,nem bántok meg senkit,nem kötök bele senkibe,nem okoskodok,nem piszkálok másokat,nem vagyok agresszív,az embereknek az a bajuk velem,hogy nem vagyok az a határozott,katonás típus.
2021. márc. 30. 08:27
 24/38 anonim ***** válasza:
23: Fiú, vagy lány vagy ? Hány éves ?
2021. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
22 nem mondanám hogy csesztetnek,inkább csak éreztetik velem hogy ez a jófiú típus nekik nem jön be,ez nem férfihoz illő,az a férfihoz illő viselkedés amit a hadseregben,a katonaságban is tapasztalnak.
2021. márc. 30. 08:31
 26/38 A kérdező kommentje:
24 férfi vagyok,30 éves.Egyébként sok nálam idősebb férfi azért is néz le engem,mert nem voltam katona.Ők szeretnek dicsekedni azzal hogy ők voltak katonák,véleményük szerint most is kötelezővé kéne tenni a katonaságot és nem lenne ennyi puhány férfi.
2021. márc. 30. 08:35
 27/38 anonim ***** válasza:
50%

Nem rossz ez, én kedvelem ezt a típust, irhatsz ha gondolod. Hasonló a hasonlóval haverkodjon.

Én is ilyen pasi vagyok.

2021. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Sok embert ismerek egyébként,akik már 20-30 éve leszerelték,de mégis megmaradtak katonának.És meg vannak győződve róla,hogy egy férfinek olyannak kell lennie.Mai fiatalokat meg lenézik, azt mondják nem tudják mi az élet.
2021. márc. 30. 08:41
 29/38 anonim ***** válasza:
41%

Lehet emögött az is, hogy azt szeretnéd: mindenki jónak tartson téged és ne bántsanak, vagy hasonló.

Az emberek megérzik, ha valaki védekezik, vagy túlságosan véleményektől függő, mimóza-típusú, sokan ki is használják ezt. Sajnos.

2021. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Akik a legkeményebbnek mutatják magukat, valójában lelkileg ők a legsebezhetőbbek, leggyengébbek.
2021. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!