Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan épülhetnék fel lelkileg?

Hogyan épülhetnék fel lelkileg?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon nagy gondok vannak velem, de már nem tudom mit csinálhatnék. Sose volt sok barátom és azok is inkább interneten voltak, de nekem egyszerűen nem megy a barátkozás. Én mindig mindent megtettem ami tőlem telt, de sorra elhagytak, kitagadtak és kerültek azok az emberek akiket a barátaimnak hittem. Az évek alatt egyre csak gyűlt és gyűlt bennem a csalódás, a fájdalom, de csak elnyomtam és mindig tovább próbálkoztam. Eljutottam odáig, hogy a testemmel fizettem valakinek a barátságáért, de mostanra kiderült, hogy az sem használt semmit és még mindig nem szeret senki. Emiatt eléggé összeomlottam.

Nem érzem, hogy rossz ember lennék, csak volt egy mentális betegségem ami miatt nem vagyok túl beszédes, de nálam sokkal rosszabb embereknek is vannak barátai. Már szinte pénzzel is fizetnék, hogy valaki tényleg a barátom legyen, de sajnos nincs annyi pénzem.

Tisztában vagyok vele, hogy rossz útra tértem és többet nem fogok ilyet csinálni, de nagyon egyedül vagyok és mindenkivel megszakitottam a kapcsolatot még interneten is.


2021. márc. 30. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincsenek barátaim mindenki elmaradozott , illetve családot alapított és nincs ideje .
2021. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottad meg mindenkivel a kapcsolatot?
2021. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátokat általában nem kell megvenni, ezért van belőlük kevés.

Egyébként nem értem miért ragaszkodsz görcsösen barátok után...ez egy olyan dolog hogy vagy, van vagy kialakul vagy nincs. Dugással meg nem haverkodni szoktak, többet képzelsz bele ami egyáltalán ez az egész.


Én a helyedben ennyire nem erőltetném a dolgot, haverkodnák de azt sem úgy hogy direkt barátokat szerezzek, hanem csak úgy ahogy jól esik...ha nincs kedved sokat beszélni nem kell, de nem is kell oda adnod magad valakinek, remélve hogy abból barátság lesz.

2021. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

azért szakitottam meg a kapcsolatot mert nem érdeklem őket

és sosem erőltettem a barátságot, csak vannak emberek akiket megszeretek, de ez sosem kölcsönös

2021. márc. 30. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy senkit sem szeretnek ám meg annyira, mint amire szerintem gondolsz (mármint egy barátságban) a legtöbb érdekből van..egy szoros barátságban sincs szinte semmi érzelmi vonal, hanem inkább más jellegű.
2021. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én csak annyit szeretnék, hogy legyen akivel elmegyek ide-oda plusz beszélgetni közös dolgokról és meghivni magamhoz. Nem várok el varázslatot csak szeretnék számitani valakinek.
2021. márc. 30. 15:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt egy szimpla barátnő is megtudja oldani. Legyél türelmes találsz majd...
2021. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy,milyen nemu es melyik varosban elsz,Kerdezo?
2021. márc. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Budapest

29N

2021. márc. 31. 17:46
 10/10 anonim ***** válasza:

"Eljutottam odáig, hogy a testemmel fizettem valakinek a barátságáért"

Hát ilyen hozzállással nehéz felépülni. Egy barátság vagy kialakul vagy nem, de nincs olyan, hogy ezzel vagy azzal fizetsz csak legyen valaki/valami.

Sőt ez inkább taszitó dolog, mert akinek van egy kis esze az ezekből azt vonja le, hogy eléggé nagy bajok vannak fejben a másiknál.

El kell választani az álmokat a valóságtól, ez a legnezehebb, de amig valaki görcsösen raagszkodik ezekhez, addig nem fog összejönni, mert kivülről látszik, hogy valaki nagyon tapad és betegesen ragaszkodik, ami a legtöbb embernél, aki nem hasonló cipőben jár, mint te annak ez taszitó.

2021. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!